خبرهای داغ:

برگزاری یادواره شهدای و نشست روشنگری درروستای کریم آبادهندیجان

مراسم یادواره شهداو چهلمین سالگرد شهادت مطور عبادی از روستای کریم آباد بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان همراه با نشست روشنگری جهادتبیین برگزار گردید.
کد خبر: ۹۶۱۰۷۳۶
|
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹

به گزارش خبرگزاري بسیج خوزستان، یادواره شهدای روستای کریم آباد و شهید مطور عبادی با حضور سردار پاسدار عبدالرضا قاسمی فرمانده سابق ناحیه هندیجان و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس، بزرگان و معتمدین، دهیار و شورای روستا ، رزمندگان ، فرماندار، فرمانده ناحیه ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید آوینی، بخشدار چم خلف عیسی و دیگر مسئولان و اهالی روستا و بسیجیان و خانواده های معظم شهدا در روستای کریم آباد برگزار گردید .

سرهنگ دوم پاسدار سیدجمال الدین علوی زاده دراین مراسم اظهار داشت : وجود شهدا سراسر افتخار است و رشادت های شهدا هیچگاه فراموش نخواهد شدو شهدا درس های ایثار و از خودگذشتگی به همه ماها آموختند .


وی افزود: شهدا و رزمندگان در صحنه های نبرد با دشمن برای شرکت در انتخابات حضوری فعال داشتند و همه را سفارش به تکلیف برای شرکت حداکثری در انتخابات با انتخاب اصلح مز نمودند. 

درادامه گزارش خبری، سردار عبدالرضا قاسمی از یادگاران دوران دفاع مقدس با تشکر از عوامل برگزاری یادواره شهدا عنوان نمود : شهدا راه رستگاری را برای همه ماها مشخص نمودند و ما قدرشناس شهدا هستیم و راه و اهداف  شهدا را باپیروی از ولایت و رهبری ادامه می دهیم.

درپایان از خانواده های معظم شهدا تشکر و تقدیر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار