حجت الاسلام ولمسلمین هاشمی:

مشارکت حداکثری عزت و اقتدار کشور را به رخ جهانیان می‌کشد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر گفت: مشارکت حداکثری عزت و اقتدار کشور را به رخ جهانیان می‌کشد.
کد خبر: ۹۶۱۰۸۰۶
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از گناوه، حجت الاسلام ولمسلمین سید عبدالرضا هاشمی در نشست بصیرتی که با حضور جمعی از بسیجیان در حسینه ثارالله گناوه برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: دشمنان انقلاب اسلامی ایران در طول سالیان متمادی تلاش می‌نمایند تا مانع رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی شوند.
وی با اشاره به توانمندی‌های ایران در زمینه‌های مختلف علم و فناوری گفت: پیشرفت در عرصه‌های مختلف سبب شده است در دنیای کنونی در بسیاری از علوم روز جزء برترین قدرت‌ها باشیم و این پیشرفت‌ها از مولفه‌های قدرت‌ کشور می‌باشد.
حجت الاسلام هاشمی در ادامه تصریح کرد: دشمن همیشه وهرروز تلاش می‌نماید تا این مانع بزرگ یعنی انقلاب اسلامی را از سر راه خود بردارد ولی روز به روز برعظمت انقلاب اسلامی افزوده شده است.
این مقام مسئول بیان کرد: صندوق رای و انتخابات ریاست جمهوری ایران نه تنها تعیین کننده سرنوشت کشور بلکه ترسیم کننده سرنوشت منطقه و دنیا است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر خاطرنشان کرد: مشارکت حداکثری اقتدار و عزت کشور را به رخ جهانیان می‌کشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها