پلمب محل برگزاری مراسم هنجارشکنانه با حضور خواننده باکویی

دادستان مرکز استان اردبیل، دستور پلمب محل برگزاری مراسم هنجارشکنانه و غیرقانونی رقص و آواز داملا، خواننده مشهور اهل باکو را صادر کرد.
کد خبر: ۹۶۱۰۸۴۸
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۳
پلمب محل برگزاری مراسم هنجارشکنانه با حضور خواننده باکویی
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، جلال آفاقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: احترام به ارزش‌ها و قوانین هر کشور توسط اتباع خارجی جزو اصول مسلم است.

وی افزود: این تبعه آذربایجانی معروف از حسن نظر و اعتماد کشور ایران در پذیرش ورود و مهمان‌نوازی سوءاستفاده کرده و با نقض قوانین و زیرپا گذاشتن ارزش‌ها و نادیده گرفتن فرهنگ اسلامی حاکم، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و ترویج فساد را فراهم کرده است. دادستان مرکز استان اردبیل به اقدامات قضایی صورت گرفته در این‌ خصوص اشاره کرده، ادامه داد: با توجه به مطالبه گسترده هم‌وطنان از دستگاه‌ قضایی موضوع با جدیت در حال پیگیری است و با عوامل دخیل نیز به‌ شدت برخورد می‌شود. گفتنی است که «داملا» خواننده معروف اهل باکو در چند روز اخیر با سفر به ایران و اجرای برنامه بدون درنظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به‌ ویژه با پوشش نیمه‌عریان و ظاهر شدن در ملاء‌عام، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و گلایه‌مندی شهروندان و هموطنان و اقشار مختلف را فراهم کرده است.ویدیوهای منتشر شده از اجراهای هنجارشکنانه وی در فضای مجازی با واکنش بسیاری از کاربران همراه شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها