خبرهای داغ:

همایش روحانیون تبلیغی خرمشهر با رویکرد حضور حداکثری در انتخابات

همایش طلایه داران تبلیغ باحضورمبلغین وائمه جماعات با مشارکت حوزه علمیه وسازمان تبلیغات اسلامی خرمشهر باسخنرانی امام جمعه ومدیریت حوزه علمیه سیدالشهداء و با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه برگزارشد.
کد خبر: ۹۶۱۰۸۶۳
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان خرمشهر؛ همزمان با ایام شور و شعور انتخاباتی در سراسر کشور با حضور بیش از ۷۰ نفر از مبلّغین و ائمه جماعات و مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه سیدالشهداء در سالن اجتماعات حوزه علمیه سیدالشهداء برگزار گردید.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت؛ با رویکرد دعوت‌چهره به چهره مردم شهرستان و روستاهای اطراف خرمشهر همایشی تحت عنوان طلایه داران تبلیغ برای جذب حداکثری و دعوت مردم به شرکت و دادان رای درست برگزار گردید.

 

 حاج آقا موسوی صالحی گفت؛ امام جمعه محترم خرمشهر در این همایش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در تمجید مسیری که رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی آغاز کرده بود گفت؛ اگر دولت آقای رئیسی تا مایان ادانه میدا نی کرد مشکلات کسور حل می شد و مردم باید در انتخاب خود دقت کنند و به گونه ای نباشد که مشکلات کشور بیشتر بشود.

 

حجةالاسلام عادلپور افزود؛ بدون تخریب کسی، بدون توهین به دیگران و بدون تحکّم و با زبان نرم و ظرافت تلاش کنید خدمات دولت شهید جمهور را برای مردم بیان کنیدتا مردم متوجه بشوند و بهتر بتوانند تصمیم بگیرند.

 

به روستاها سرکشی کنید و با مردم صحبت کنید، با حفظ امانت خدمات دولت را در این سه سال اخیر گوشزد نمائید تا ندانسته گرفتار انتخاب نادرست نشوند و مشارکت حداکثری در راس تبلیغات شما باشد.

 

لازم به ذکر است در این همایش حجةالاسلام والمسلمین حجتی رئیس حوزه علمیه و حجةالاسلام والمسلمین حمادی مدیریت محترم حوزه علمیه سیدالشهدا تحلیلی بر انتخابات مرحله اول وجهت گیری های سیاسی طیف های حاضر در صحنه انتخابات و اهمیت جهاد تبیین در این زمینه سخنانی ایراد نمودند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها