بمناسبت گرامیداشت شهئای ایرباس:

گلباران محل شهادت مسافران پرواز بی‌بازگشت 655

امروز 12 تیرماه سالروز شهادت ۲۹۰ مسافر پرواز بی‌بازگشت 655 هواپیمایی جمهوری اسلامی با حضور فرماندار شهرستان قشم، فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسوولان گلباران شد.
کد خبر: ۹۶۱۰۹۱۴
|
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷

 فرماندار شهرستان قشم در مراسم گلباران محل شهادت مسافران بی‌بازگشت پرواز 655 هواپیمایی جمهوری اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: در حافظه تاریخی ملت ایران و دنیا باید بماند که کسانی که امروز ادعای حقوق بشر دارند و جمهوری اسلامی را متهم می‌کنند به نقض حقوق بشر بزرگترین جنایات را انجام داده‌اند.محمد محمدحسینی تصریح کرد:آمریکا هیچگاه نسبت به این حمله ددمنشانه عذرخوای نکرد و بلکه مدال شجاعت به فرمانده ناو آمریکایی داد که این اقدام خود نشان دهنده اوج جنایت و رفتارهای ضدبشری آمریکا است.

همزمان با سالروز جنایت آمریکا در شلیک به هواپیمای مسافربری پرواز 655 جمهوری اسلامی ایران، دهها تن از خانواده‌های 290 مسافر شهید این پرواز، با همراهی شناورهای موشک انداز و راکت انداز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز یگان‌هایی از بسیج مردمی، محل سقوط این هواپیما در آبهای خلیج فارس و در محدوده آبهای جزیره هنگام را گلباران کردند. 

شرکت کنندگان با سردادن شعارهای "مرگ برآمریکا" و" مرگ بر اسرائیل " نفرت و انزجار خود را از این جنایت آمریکایی‌ها ابراز داشتند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها