فرمانده سپاه کهنوج در یادواره خانگی شهید عیسی احمدی؛

با انتخاب رئیس جمهور توانمند مدیون خون شهدا نشویم

 محمد برجی گفت: ما امروز در این جنگ سیاسی و رسانه ای نباید میدان جنگ راخالی کنیم و باحضور موثر درپای صندوق های رای و انتخاب یک رئیس جمهور توانمند، دوام و قوام نظام مقدس  جمهوری اسلامی را تضمین کنیم تا شرمنده ومدیون خون شهدا نشویم.
کد خبر: ۹۶۱۱۰۵۰
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،باحضور خانواده شهدا و جمعی ازمردم ومسئولین،یادواره خانگی شهید عیسی احمدی درکهنوج برگزارشد.

 محمد برجی فرمانده سپاه کهنوج گفت:امروز ما در یک جنگ چند بعدی و عجیب قرار گرفته ایم و مردم ما در اوایل انقلاب دریک جنگ نظامی با همه سختی ها و مشکلات به خوبی موفق وپیروز شدند . 

️وی که از جنگ تحمیلی بعنوان جنگ جهانی سوم نام برد  تصریح کرد: در دوران ۸ سال دفاع مقدس مردم ما براساس قدرت ایمانی واعتقادی خود و شناختی که ازدشمن داشتند توانستند در جنگ حق وباطل با حداقل امکانات وتجهیزات به پیروزی برسند. و ضرورت داردکه امروز درسایر جنگها نیز دشمن را شکست دهیم . 

 

فرمانده سپاه کهنوج گفت: یکی از مهمترین عوامل پیروزی درسایر جنگها، دشمن شناسی است وانتظار می رود مسئولین ما با استفاده از توان وظرفیتهای داخلی، مشکلات مردم را حل نمایند و با اتکا به همین توان وبسیج امکانات درسایر جنگهای اقتصادی ،سیاسی وفرهنگی نیز پیروز شویم.

 

️وی گفت :انتخابات پیش رو را از مهمترین موضوعاتی دانست که دشمن در یک جنگ رسانه ای تمام عیار سعی دارد آن را به حاشیه بکشاند و دراین راستا با دلسرد کردن مردم وتلاش برای تحریم انتخابات توسط مردم می خواهدبه اهداف خود برسد. 

فرمانده سپاه کهنوج خاطر نشان کرد: ما امروز در این جنگ سیاسی و رسانه ای نباید میدان جنگ راخالی کنیم و باحضور موثر درپای صندوق های رای و انتخاب یک رئیس جمهور توانمند، دوام و قوام نظام مقدس  جمهوری اسلامی را تضمین کنیم تا شرمنده ومدیون خون شهدا نشویم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها