خبرهای داغ:

حضور حداکثری در انتخابات باعث سست شدن اراده دشمن

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: حضور حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اقتدار آفرین و باعث سست شدن اراده دشمن است.
کد خبر: ۹۶۱۱۲۶۵
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، حجت اسلام عبدالرضا رستگار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان افزود: مردم با حضور خود در دور اول انتخابات آبروی نظام اسلامی را حفظ کردند و ۴ راهبرد رهبر انقلاب در خصوص سلامت، رقابت، مشارکت و امنیت به نحو احسن در این مرحله محقق شد.

وی با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات اهمیت بیشتری دارد، ادامه داد: همه بسیجیان و تک تک افراد وظیفه داریم تا مطالبه رهبر انقلاب که حضور حداکثری است به شکل پررنگ و جهادی و پرشور آن را برگزار کنیم.

حجت الاسلام  رستگار اضافه کرد: باید از مردم بخواهیم که رای بدهند و هر فردی به نیابت از یک شهید علاوه بر اینکه خودش رای می‌دهند، بیش از ۱۰ نفر دیگر را پای صندوق رای بکشانند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره اینکه حضور حداکثری اقتدار آفرین، امنیت ساز و سست کردن اراده دشمن است، بیان داشت: مردم باید با بصیرت و مشورت و همت بالایی که بین ۲ نامزد است، فرد برتر را انتخاب نمایند تا راه حضرت آیت الله رئیسی ادامه یابد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار