استاندار سیستان و بلوچستان:

 تشخیص صحیح و درست و انتخابی آگاهانه یک اصل مهم است/ بدانید همه ما اثرگذاریم

کرمی در همایش رای اولی‌های ناحیه یک زاهدان ضمن تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات روز جمعه اظهار داشت: تشخیص صحیح و درست و انتخابی آگاهانه یک اصل مهم است و در این راستا همه ما اثرگذاریم.
کد خبر: ۹۶۱۱۴۷۶
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۳

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، همایش بزرگ دانش آموزان رای اولی آموزش و پرورش ناحیه ۱ زاهدان در محل سالن اجتماعات مجتمع آموزشی حیات طیبه برگزار شد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرواز اردیبهشت و به ویژه شهید جمهور آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: همه ما به دنبال انتخابی باشیم که قطار توسعه کشور را به درستی حرکت دهد و ایران اسلامی را با اقتدار و صلابت پیش برد.

 وی افزود: امروز اقتدار و عزت انقلاب بیش از پیش فزونی یافته و شرایط حساسی را پیش رو داریم؛ از همین روی حضور حداکثری مردم و تاثیر تک تک آرای آنان در این انتخابات حائز اهمیت است.

 کرمی گفت: تشخیص صحیح و درست و انتخابی آگاهانه یک اصل مهم است و همه ما در این مسیر تاثیر گذاریم.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: حضور شما در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی نشان از بلوغ فکری و رشد و تعالی تان در مسیر نقش آفرینی در جامعه دارد.

کرمی گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب همراهی گسترده مردم با امام و اندیشه ناب امام نشان داد که همگان یکصدا و همدل پای کار این انقلاب هستند و امروز این رسالت مهم بر عهده ماست و در همان ایام نوجوانان و جوانان نیز با شور و نشاطی غیر قابل وصف در تعیین بسیاری از مولفه‌ها نقش داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: به دنبال تقویت نگاه توحیدی باشید و تلاش کنید تا در عرصه‌های علمی و مهارتی رشد نمایید.

 استاندار خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های مهیا شده در مراکز علمی مثل پارک علم و فناوری. در کنار تحصیل علم و دانش، مهارت آموزی خود را نیز تقویت کنید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها