رئیس ستاد انتخابات استان قزوین؛ 

هزار و ۸۹ شعبه در استان قزوین آماده اخذ رأی می باشند

هزار و ۸۹ شعبه در استان قزوین آماده اخذ رأی می باشند
کاظمی گفت: مانند دور اول انتخابات در ۱٠۸۹ شعبه اخذ رأی از ساعت ۸ صبح جمعه همزمان با سراسر کشور انتخابات در استان آغاز خواهد شد و مردم می توانند آرای خود را به صندوق بیندازند.
کد خبر: ۹۶۱۱۵۲۲
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲

قزوین_ به گزارش بسیج، در آستانه برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عباس کاظمی معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تأکید بر لزوم حفظ امنیت و امانتداری در فرآیند انتخابات تاکید کرد: عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی، هرگونه سوءاستفاده و همچنین انتشار آن در فضای مجازی یا به صورت عمومی ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

کاظمی اظهار کرد: علت این ممنوعیت به دلیل جلوگیری از خرید و فروش رأی و هرگونه سوءاستفاده بوده و قطعا با همکاری همه مردم به عنوان برگزار کنندگان اصلی انتخابات، روز جمعه شاهد یک رقابت کاملا سالم از طرف هر دو نامزد انتخابات خواهیم بود. 

وی بیان کرد: حق رأی و انتخابات به عنوان امانتی در دست شهروندان است و حفظ این امانت از اهمیت بالایی برخوردار است، از طرفی امنیت و سلامت انتخابات از اولویت‌های اصلی ستاد انتخابات بوده و هرگونه تلاش برای نقض این اصول با جدیت دنبال و به هر گونه تخلفی با قاطعیت رسیدگی خواهد شد.

وی یادآور شد: این اقدامات به منظور تضمین برگزاری انتخاباتی سالم و عادلانه صورت می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که هر رأی به درستی شمرده و از حقوق شهروندان به خوبی محافظت می شود.

کاظمی در ادامه یادآور شد: مانند دور اول انتخابات در ۱٠۸۹ شعبه اخذ رأی از ساعت ۸ صبح جمعه همزمان با سراسر کشور انتخابات در استان آغاز خواهد شد و مردم می توانند آرای خود را به صندوق بیندازند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها