خبرهای داغ:

برگزاری نشست بصیرتی انتخابات در شهرستان کرخه

نشست بصیرتی و روشنگری انتخاب اصلح در شهرستان کرخه برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۱۱۵۳۱
|
۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ؛نشست بصیرتی و روشنگری پیرامون انتخاب اصلح با حضور حجت الاسلام والمسلمین بخشی نماینده ولی فقیه در سپاه کرخه  و سرگرد پاسدار سیدعیسی فواضلی جانشین سپاه کرخه در جمع مردم محور آهودشت برگزار شد.

سرگرد فواضلی در آغاز این نشست روشنگری باموضوع مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت : برهمه ما تکلیف هست برای سرنوشت کشورمان ایران و آینده کشور در انتخابات حضوری پرشور داشته باشیم و طبق معیارها و شاخص هایی که مقام معظم رهبری فرمودند فرد اصلح و مردمی و جهادی و انقلابی را انتخاب کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین بخشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرخه گفت: این کشور و این آب و خاک به صورت امانت به ماسپرده شده است و ما در این مقطع حساس باید بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم و به اصلح رای بدیم. 


وی افزود؛ دستورات و منویات ولی فقیه سکاندار انقلاب ولی امر مسلمین بعنوان چراغ راه ما در طی این مسیر و گذر از این مقطع حساس است، که فرمودند؛ حضور حداکثری باعث تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در دنیا می شود.


ایشان تبلیغ چهره به چهره، تبیین خدمات دولت شهید رئیسی و موفقیت های نظام در حوزه هایی که گفتمان امام و رهبری رونق داشته، از جمله درحوزه نانوتکنولوژی، هسته ای، پزشکی، صنعتی، ساخت سدهای بزرگ، در حوزه فناوری های نوین در صنعت هوا وفضا را می باید برای مردم بیان کرد. 

این نشست تبیینی به همت حوزه مقاومت بسیج شهید قاسم سلیمانی در راستای برگزاری یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین‌ رویدادهای کشور که حضور پرشور مردم در آن  اثبات کننده مردم‌سالاری دینی در ایران اسلامی است، در روستای مزرعه طریفی بخش مرکزی شهرستان کرخه برگزار گردید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها