خبرهای داغ:
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی خبر داد:

مشارکت ۷۰ درصدی مردم خراسان جنوبی در انتخاب ریاست جمهوری 

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی از مشارکت ۷۰.۰۸ درصدی مردم خراسان جنوبی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
کد خبر: ۹۶۱۱۸۰۱
|
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، طالبی رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران به تشریح نتیجه دومین مرحله چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: کل آرای مأخوذه در ۷۷۲ شعبه اخذ رأی استان، ۴۲۷ هزار ۷۸۰ رأی بود.

وی تصریح کرد: از مجموع آرای مأخوذه، سعید جلیلی فرزند محمد حسن ۲۸۴ هزار و ۲۶۲ رأی و مسعود پزشکیان فرزند حسین ۱۳۶ هزار و ۷۳۸ رأی را کسب کردند.

معاون استاندار با بیان اینکه از مجموع ۸۰۰ هزار نفر جمعیت استان ، ۶۱۰ هزار نفر شرایط رأی دادن در این انتخابات را داشته اند، اظهار داشت: خراسان جنوبی در مرحله دوم چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری مشارکت ٧٠.٠٨ درصدی را کسب نمود.

طالبی در پایان از حضور مردم مؤمن، بصیر، آگاه، ولایی و انقلابی استان که یکبار دیگر پیوند مستحکم خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب نشان دادند، و از حضور مسئولان ستادهای تبلیغاتی نامزدها که با رعایت اخلاق و قانون زمینه ساز ایجاد رقابتی سالم و پرشور شدند، قدردانی کرد.

وی، زحمات خالصانه و شبانه روزی کلیه دست اندرکاران انتخابات اعم از اعضای ستاد انتخابات و ستاد امنیت انتخابات استان، هیأت های اجرایی و نظارت و بازرسی، عوامل اجرایی، ناظران شعب اخذ رأی و حافظان نظم و امنیت، اصحاب رسانه و رهنمودها و حمایت های استاندار که زمینه ساز برگزاری انتخاباتی سالم در فضای امن و توأم با شور و نشاط رقابت سازنده بین نامزدها شدند را نیز قابل تقدیر خواند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار