خبرهای داغ:

آغاز ثبت نام زیارت اربعین حسینی در سامانه سماح

ثبت نام متقاضیان زیارت اربعین حسینی از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه هفدهم تیرماه، مصادف با اولین روز از ماه محرم در سامانه سماح آغاز شد.
کد خبر: ۹۶۱۱۹۶۱
|
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، براساس اعلام سازمان حج و زیارت کشور، ثبت نام متقاضیان زیارت اربعین حسینی و شرکت در راهپیمایی ویژه اربعین حسینی از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه هفدهم تیرماه، مصادف با اولین روز از ماه محرم در سامانه سماح به نشانی https://samah.haj.ir/ آغاز شد و آن دسته از هموطنانی که قصد تشرف برای زیارت اربعین را دارند حتما باید در سامانه سماح ثبت نام کنند.

زائران گرامی قبل از شروع ثبت نام، تاریخ رفت و برگشت، نوع وسیله نقلیه جهت عزیمت تا مرز و مرز خروجی و مرز ورودی خود را تعیین و در ثبت اطلاعات دقت کنند. ثبت نام در سامانه سماح با تکمیل اطلاعات، پرداخت حق بیمه و دریافت کد رهگیری کامل می‌شود و باتوجه به اینکه داشتن گذرنامه معتبر برای خروج از مرز الزامی است، متقاضیانی که فاقد گذرنامه معتبر هستند از هم اکنون برای دریافت گذرنامه اقدام نمایند.

با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اربعین همه زائران باید زیر پوشش بیمه اربعین قرار گیرند و مبلغ ۲۰ هزار تومان هم به منظور جبران هزینه‌های ارائه خدمات درمانی جمعیت هلال احمر پرداخت کنند.  

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار