خبرهای داغ:
خبرگزاری بسیج گلستان؛

حضور ۶ گلستانی در اردوی آماده‌سازی تیم ملی‌ والیبال

با حضور ۶ گلستانی، یازدهمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران از تا ۲۴ تیرماه در کمپ تیم‌های ملی والیبال برگزار می‌گردد.
کد خبر: ۹۶۱۱۹۸۷
|
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۱

حضور ۶ گلستانی در اردوی آماده‌سازی تیم ملی‌ والیبال

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ با حضور ۶ گلستانی، یازدهمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران از روز گذشته تا ۲۴ تیرماه در کمپ تیم‌های ملی والیبال برگزار می‌شود.

شنتیا به‌نژاد، امیررضا مشهدبان، میثم یموتی، مصطفی صداقت، سید مهدی حسینی، سینا حضرتی، پارسا گله‌دار، طاها محسنی، آرمین آسیایی، ماهان برات‌زاده، امیرحسین نقوی، محمدرئوف خوشحال، کامیاب عبدالهی، امیرعلی فرج‌پور، نیما پیری، مسعود ایمری و آرش قهرمانی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان از سوم تا دهم شهریور به میزبانی بلغارستان و با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد. تیم ایران در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های مصر، تونس و لیبی همگروه است و برای حضور شایسته در این رقابت‌ها تلاش می‌کند. 

بازیکنان جوان ایران با تمرینات سخت و فشرده خود، قصد دارند بهترین نتیجه را در این مسابقات جهانی کسب کنند. این اردوهای آماده‌سازی با هدف افزایش هماهنگی و انسجام تیمی برگزار می‌شود تا تیم ملی بتواند با قدرت بیشتری به مصاف حریفان خود برود.

شایان ذکر است که حضور بازیکنان گلستانی در تیم ملی، نشان‌دهنده ظرفیت بالای والیبال در این استان است و این موضوع می‌تواند موجب انگیزه بیشتر برای جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به این رشته ورزشی در گلستان شود. 

در پایان، امیدواریم تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال ایران با عملکردی درخشان در مسابقات جهانی، افتخار دیگری را برای کشور به ارمغان بیاورد و نام ایران را در عرصه بین‌المللی بیش از پیش مطرح کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار