شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد:

همه نامزدها صحنه رقابت را تبدیل به صحنه رفاقت و گره گشایی از مشکلات مردم کنند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در انتخابات، اعلام کرد: اکنون نیاز است همه نامزدها صحنه رقابت را تبدیل به صحنه رفاقت ، تلاش و دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و گره گشایی از مشکلات مردم کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.
کد خبر: ۹۶۱۲۰۷۲
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۶

 به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج،  در این بیانیه آمده است: خداوند قادر متعال را شاکر و سپاسگزاریم که با توفیق او ملت بزرگ ایران توانست در مدت کوتاه قانونی و در دو جمعه پیاپی انتخاباتی آزاد و شفاف برگزار کند . انتخابات به عنوان نماد مردم سالاری دینی همواره مورد تاکید امامین انقلاب بوده است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهمیت والایی دارد.

حضور حماسی و پرشکوه مردم در پای صندوق های رأی و افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری مهر تاییدی بر حاکمیت مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی بود؛ حضوری که مشت محکمی بود بر دهان دشمنان ایران عزیز و تمام کسانی که سالها با همه توان در تلاش هستند تا با تحریم انتخابات مردم را از حضور پای صندوق های رأی و مشارکت در امور کشور دور کنند. 

تلاشی که با نقش آفرینی ملت به ناکامی تلخی برای آنها تبدیل شد. ضمن تقدیر و تشکر از همه نامزدها و هواداران آنها که حضورشان در صحنه انتخابات منجر به ایجاد فضای شور و نشاط سیاسی در جامعه شد و همچنین با عرض تبریک به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان به عنوان منتخب ملت و آرزوی موفقیت برای ایشان، اکنون نیاز است همه نامزدها صحنه رقابت را تبدیل به صحنه رفاقت ، تلاش و دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و گره گشایی از مشکلات مردم کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

 امید است منتخب ملت ضمن شناخت ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و با استفاده از نیروی انسانی جوان و با ادامه مسیر شهید خدمت آیت اله دکتر رئیسی، پاسخ اعتماد ملت را به بهترین شکل جبران نمایند.

مجموعه بسیج دانشجویی آمادگی خود مبنی بر همراهی و همکاری با دولت جدید و منتخب ملت را جهت پیشبرد اهداف و سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می‌دارد و و در کنار آن مطالبه‌گری مسائل و مشکلات مردم عزیز و تحقق وعده های مسئولان را دنبال خواهد‌کرد.

 در پایان از حضور مردم انقلابی ،بصیر و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد که همچون گذشته با مشارکت بالای خود در انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری در تاریخ این خطه شهیدپرور و دلاورخیز ثبت کرده اند ،شورای تامین استان ، رسانه ملی و مجموعه های نظامی و انتظامی به پاس تلاش های شبانه روزی تقدیر و تشکر می نماییم .

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها