هیأت والیبال کردستان میزبان مجمع سالیانه فدراسیون والیبال شد

مجمع سالیانه فدراسیون والیبال با حضور ۱۵۰ نفر اعم از دبیر کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون والیبال، رؤسای هیئت‌های استانی، اعضای فدراسیون و منتخب‌های تیم ملی والیبال ایران در شهرستان بانه برگزار می‌گردد.
کد خبر: ۹۶۱۲۱۵۶
|
۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، امید مهتاب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروزه والیبال استان کردستان در مسیر توسعه و رشد قرار گرفته است و بر همین اساس باید باقدرت در این راه گام برداریم.

وی با بیان اینکه در این مجمع ۱۵۰ نفر حضور دارند، گفت: مجمع سالیانه فدراسیون والیبال با حضور ۱۵۰ نفر اعم از دبیر کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون والیبال، رؤسای هیئت‌های استانی، اعضای فدراسیون و منتخب‌های تیم ملی والیبال ایران در شهرستان بانه برگزار می‌شود.

مهتاب عنوان کرد: مجامع سالیانه فدراسیون‌های ورزشی تاکنون در هیچ استانی به‌جز تهران برگزار نشده بود؛ ولی این مهم با عنایت و همدلی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با هیات والیبال استان این رویداد بزرگ به میزبانی استان کردستان و در شهرستان بانه در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود.

رئیس هیات والیبال استان کردستان با تأکید بر این مهم که روز‌های خوب والیبال فرارسیده است، ذکر کرد: برای ارتقا ورزش والیبال یا هر رشته دیگر باید تعامل و ارتباط خوبی با فدراسیون برقرار کرد وگرنه پشت درب‌های بسته و گوشه‌گیری هیچ کاری را جلو نمی‌برد.

وی تصریح کرد: والیبال کردستان از گذشته تا کنون دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ارزشمندی بوده است که متأسفانه شایسته از آن استفاده نشده بود.

مهتاب گفت: هیات والیبال استان کردستان با رویکرد توسعه‌ای وارد این وادی شده است و تا آنجای که بتواند تمام کمبود‌های که در گذشته بوده است را جبران می‌کند و راه رشد و توسعه را برای این خانواده فراهم می‌کند.

رئیس هیات والیبال استان کردستان، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین رویداد‌های در استان کردستان باعث توجه بیشتر و توسعه می‌شود و هدف اصلی از این مهم تعامل با فدراسیون و ارتباط دوسویه با بزرگان والیبال ایران است.

گفتنی است: مجمع سالیانه فدراسیون والیبال با حضور ۱۵۰ در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ تیرماه در هتل ۵ ستاره هاله شهرستان بانه برگزار می‌گردد.

انتهای خبر/

ارسال نظرات