مثبت سوژه/الگو محوری؛

مسئولان دغدغه اشتغال ورزشکاران را برطرف کنند

قهرمان فردیسی گفت: امیدوارم مسئولان مشکل اشتغال قهرمانان ورزشی را برطرف کنند، تا این قشر نیز بتوانند با فراغ بال تشکیل خانواده دهند و زندگی کنند.
کد خبر: ۹۶۱۲۸۴۸
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۳

کسری خسروی ورزشکاران فردیسی در گفتگو با خبرنگار افتخاری خبرگزاری بسیج از البرز گفت: ۱۸ سال در کشتی فعالیت داشتم در سن ۲۵ سالگی به دلیل شکستگی دنده با این ورزش خداحافظی کردم.  

قهرمان چلنج فینس فردیسی، برنده ۴ مدال آسیایی ۴ مدال طلای آرمان کلاسیک و عضو تیم ملی ایران ادامه داد: بعد ۵ سال به صورت حرفه‌ای بدن‌سازی کردم و وارد مسابقات شدم و توانستم افتخارات بسیار زیادی را از آن خود کنم و به عضو تیم ملی ایران درآیم.  

وی ادامه داد: متأسفانه تاکنون شرایط برای تشکیل خانواده فراهم نشده است، زیرا زندگی کردن با یک ورزشکار سخت می‌باشد؛ فراز و فرود‌های بسیار زیادی در زندگی من وجود دارد.  

خسروی تصریح کرد: ورزشکار برای رسیدن به قهرمانی و شرکت در مسابقات مختلف باید همه‌ی هزینه‌ها را خودش تقبل کند و حمایت چندانی از ما صورت نمی‌گیرد.  

کاپیتان تیم ملی فیتنس چلنج ایران گفت: تقریباً چند ماه گذشته همراه با قهرمانان سراسر کشور، با مقام معظم رهبری دیدار داشتیم و ایشان از جامعه ورزشی به دلیل اینکه پرچم ایران را در میادین بین‌المللی به روی صحنه می‌برند، تشکر کردند.  

وی ادامه داد: متأسفانه ورزشکاران در ایران نمی‌تواند فقط دغدغه قهرمانی داشته باشند و باید برای رسیدن به هر جایگاهی خود صفر تا ۱۰۰ کار را بر عهده بگیرند و این کار را سخت می‌کند.  

خسروی افزود: من شغلی غیر از ورزش، قهرمانی و مربی‌گری ندارم و امیدوارم مسئولان مشکل اشتغال قهرمانان ورزشی را برطرف کنند تا این قشر نیز بتوانند با فراغ بال تشکیل خانواده دهند و زندگی کنند.  

مربی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان اظهار داشت: من به عنوان ورزشکار تا جایی که بتوانم تلاش می‌کنم تا پرچم کشورم را در میادین بین‌المللی بالا برم، اما از مسئولان انتظار دارم که قهرمانان ورزشی را ببینند و از آن‌ها حمایت کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار