‌باشگاه خبرنگاران
انتخابات یکی از عرصه های مهم و تعیین کننده در ساختار سیاسی کشور است
معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه خنداب گفت:
جناب سرگرد کرمی مطرح کرد: بعد از شرکت بی نظیر مردم غیور شهید پرور ایران در یوم الله 22 بهمن 98 انتخابات یکی از عرصه های مهم و تعیین کننده در ساختار سیاسی کشور است
حضور پررنگ و آگاهانه در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی.
فرمانده سپاه ناحیه خنداب گفت:
جناب سرهنگ مهدی مطرح کرد: مردم به خاطر خون سردار عزیز دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی که باعث بیداری مردم کشورمان و مردم سراسر جهان شده انشالله حضور حداکثری در پای صندوق رای خواهند داشت.
لزوم حضور پررنگ و آگاهانه در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی برای انقلاب اسلامی
فرمانده سپاه ناحیه خنداب :
سرهنگ مهدی مطرح کرد: مردم به خاطر خون سردار عزیز دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی که باعث بیداری مردم کشورمان و مردم سراسر جهان شده انشالله حضور حداکثری در پای صندوق رای خواهند داشت.
انتخابات یکی از عرصه های مهم وتعیین کننده در ساختار سیاسی کشور است
کرمی کارشناس سیاسی در سپاه خنداب گفت:
سرگرد کرمی مطرح کرد: بعد از شرکت بی نظیر مردم غیور شهید پرور ایران در یوم الله 22 بهمن 98 انتخابات یکی از عرصه های مهم و تعیین کننده در ساختار سیاسی کشور است
راهپیمایی 22 بهمن امسال همچون سال های گذشته یک  پدیده بی نظیر خواهدبود
مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خنداب در گفتگو بابسیج:
حجت الاسلام منصوی مطرح کرد: در آستانه روز 22 بهمن هستیم تا ماهیت این انقلاب را به خوبی درک کنیم و انقلاب اسلامی را بتوانیم به درستی بشناسیم.
راهپیمایی 22 بهمن امسال در جهان یک پدیده بینظیری است .
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خنداب گفت :
حجت الاسلام منصوی مطرح کرد: در آستانه روز 22 بهمن هستیم تا ماهیت این انقلاب را به خوبی درک کنیم و انقلاب اسلامی را بتوانیم به درستی بشناسیم.
جمع آوری بیش از 550 میلیون تومان زکات در شهرستان خنداب
امام جمعه شهر خنداب در جلسه شورای زکات شهرستان گفت:
حجت الاسلام موسوی با اشاره به پیوستگی زکات و نماز در اسلام و سایر ادیان گفت: تأکید بر پیوستگی زکات با نماز، تنها در دین مبین اسلام مطرح نبوده است، بلکه در ادیان سابق نیز بر این پیوستگی تأکید شده و فریضه زکات در کنار فریضه نماز، مطرح شده است.
حماسه ی 9 دی نتیجه هوشمندی و بصیرت ملت ایران
سردار آل اسحاق در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در خنداب گفت:
سردار آل اسحاق گفت:ملت قهرمان، شهید پرور و هوشمند و با بصیرت ایران در روز ۹ دی، یک بار دیگر تمام توطئه‌ها را خنثی کردند و پشت سر ولایت ایستادند و بعد از آن حادثه، هر سال جمهوری اسلامی بر اقتدارش افزوده شد.
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در شهرستان خنداب
گزارش تصویری
مراسم بزرگداشت فقیه مجاهد، آیت‌الله سید‌محمود هاشمی شاهرودی با حضور مردم ومسئولین شهرستان خنداب در شهر خنداب برگزار گردید.
برگزاری کارگاه های خانواده مقاوم در شهرستان خنداب
گزارش تصویری
کارگاه خانواده مقاوم پيرامون تغذيه سالم و ناسالم طبق احاديث و روايات با هدف توانمند سازی مادران به مدت سه جلسه توسط حوزه خواهران حضرت زینب(س) ناحیه خنداب در شهر جاورسیان برگزار گردید.