‌باشگاه خبرنگاران
جمع آوری بیش از 550 میلیون تومان زکات در شهرستان خنداب
امام جمعه شهر خنداب در جلسه شورای زکات شهرستان گفت:
حجت الاسلام موسوی با اشاره به پیوستگی زکات و نماز در اسلام و سایر ادیان گفت: تأکید بر پیوستگی زکات با نماز، تنها در دین مبین اسلام مطرح نبوده است، بلکه در ادیان سابق نیز بر این پیوستگی تأکید شده و فریضه زکات در کنار فریضه نماز، مطرح شده است.
حماسه ی 9 دی نتیجه هوشمندی و بصیرت ملت ایران
سردار آل اسحاق در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در خنداب گفت:
سردار آل اسحاق گفت:ملت قهرمان، شهید پرور و هوشمند و با بصیرت ایران در روز ۹ دی، یک بار دیگر تمام توطئه‌ها را خنثی کردند و پشت سر ولایت ایستادند و بعد از آن حادثه، هر سال جمهوری اسلامی بر اقتدارش افزوده شد.
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در شهرستان خنداب
گزارش تصویری
مراسم بزرگداشت فقیه مجاهد، آیت‌الله سید‌محمود هاشمی شاهرودی با حضور مردم ومسئولین شهرستان خنداب در شهر خنداب برگزار گردید.
برگزاری کارگاه های خانواده مقاوم در شهرستان خنداب
گزارش تصویری
کارگاه خانواده مقاوم پيرامون تغذيه سالم و ناسالم طبق احاديث و روايات با هدف توانمند سازی مادران به مدت سه جلسه توسط حوزه خواهران حضرت زینب(س) ناحیه خنداب در شهر جاورسیان برگزار گردید.
کاروان راهیان نور دانش آموری شهرستان خنداب
گزارش تصویری:
شهدا پرتوافشانان و شمعهای فروزنده ی اجتماع اند كه اگر پرتوافشانی آنها در ظلمات استبدادها و استعبادها نبود بشر ره به جایی نمی برد.
اعزام دومین کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران شهرستان خنداب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب از اعزام دومین کاروان راهیان نور دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی کشور خبر داد.
حرکت بسیجی و جهادی عامل اصلی پیروزی جبهه مقاومت
جانشین معاون آموزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:
سردار فرقانی جانشین معاون آموزش در سپاه با حضور در تجمع بسیجبان شهرستان خنداب گفت:مفهوم بسیج ایستادگی ومقاومت است و بسیجیان ریشه های انقلاب و مقاومت اسلامی هستند ، دشمنان در صدد این هستند با فتنه وتوطئه های خود این ریشه را بخشکانند ولی با عنایت پروردگار درخت انقلاب و مقاومت هر روز قویتر خواهد شد.
انقلاب اسلامی ایران آغاز انقلاب بزرگ جهان اسلام/بسیج خدمتگذار و یاور محرومین
جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی گفت:
سرهنگ پاسدار محسن گلشن زاده گفت:انقلاب اسلامی ایران، تحول عظیمی در بلاد اسلامی ایجاد کرد و به‌عنوان الگوی وحدت ملی مورد توجه قرار گرفته است.
اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم شهرستان خنداب
مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان خنداب گفت:
سلیمی مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان خنداب گفت:به مناسبت هفته بسیج تیم های پزشکی جهادی باحضور پزشک عمومی،پزشک مامایی و زنان ، روانپزشک و پزشک اطفال و با تخصیص داروی رایگان در حال ارائه خدمات درمانی به مردم مناطق محروم شهرستان خنداب می باشند.
عطرافشانی مزار شهدای شهر ستان خنداب در هفته بسیج
گزارش تصویری:
به مناسبت هفته بسیج مسئولین ومردم شهرستان خنداب با حضور بر قبور شهدا مراسم عطر افشانی قبور شهدای شهرستان خنداب را برگزار نمودند.