سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۰۲۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳- ۰۲: ۱۵

به گزارش  خبرگزاری بسیج به نقل از سی ان بی سی، خانوارهای آمریکایی در روزهای جاری میلادی همچنان پول کمتری را هزینه می کنند.

بنا به اعلام وزارت بازرگانی ایالات متحده آمریکا، خانوارهای آمریکایی طی ماه گذشته نیز برای دومین ماه متوالی هزینه کرد خود را کاهش داده و پول کمتری را به اقتصاد این کشور تزریق کردند.

اصلی ترین عامل کاهش هزینه های خانوار و کاهش هزینه کرد آنها در اقتصاد آمریکا، کاهش قابل توجه قیمت سوخت در این کشور است.

پیشتر کارشناسان احتمال افزایش هزینه کرد خانوارهای آمریکایی و رونق بیشتر مصرف در این کشور را با کاهش شدید قیمت سوخت در این کشور پیش بینی کرده بودند اما بررسی ها بعدی نشان داد خانوارها پول حاصل از کاهش هزینه سوخت خود را یا پس انداز کرده اند و یا با مصرف سوخت بیشتر جبران کرده اند.

از سوی دیگر وزارت بازرگانی این کشور افزایش 0.4 درصدی سرانه درآمد شهروندان آمریکایی را در این ماه پیش بینی کرده بود که این شاخص نیز از رسیدن به میزان پیش بینی شده باز ماند و در 0.3 درصد متوقف شد.

هزینه کرد خانوارهای آمریکایی در ماه نخست سال 2015، 0.3 درصد کاهش داشته است که این شاخص در ماه گذشته نیز کاهش 0.2 را تجربه کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar