سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۵۳۲۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۴- ۱۳: ۰۵
مشاور رئیس اتاق اصناف ایران:
مشاور رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی بدون همراهی بازاریان ممکن نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، آرش راشدی در همایش روز ملی اصناف در خرم آباد، گفت: اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از جانب رهبر معظ انقلاب بدون همراهی بازاریان ممکن نیست.

وی با بیان اینکه در اغلب کشورها یک صنف به حدود 130 تا 150 نفر خدمات رسانی می کند اما در ایران این رقم  به 30 نفر می رسد افزود: این مساله موجب شده است که واحدهای صنفی با حداقل سود کالای خود را عرضه کنند  تا رونق کسب و کار داشته باشند؛ بنابراین می بایستی این مسئله را ساماندهی کرد.

مشاور رئیس اتاق اصناف ایران ایجاد درآمد، اشتغال و کاهش فقر در استان لرستان را به حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط  امکانپذیر دانست و گفت: فعالیت اصناف و بازار نه تنها به اقتصاد کمک می کند بلکه همواره در طول تاریخ بخشی از بار سیاست، خدمات اجتماعی و حتی فرهنگ بر دوش صنوف بوده است.

راشدی با بیان اینکه دولت گام های خوبی را برای حمایت از اصناف برداشته است اضافه کرد: اصناف و بازاریان قشر جدایی ناپذیر از جامعه هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: