سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۰۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴- ۲۴: ۱۳
خبرگزاری بسیج: همایش نگاهی نو به معماری معاصر شرق با حضور اساتید و روسای دانشگاه های ژاپن در محل همایش های شهرداری کلان شهر تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی کلان شهر تبریز در این همایش گفت: دستاوردهای چنین همایش هایی  ارزشمند است چراکه کشور ژاپن توانسته است با بررسی، مطالعات و اقدامات خوب در حوزه معماری شرق امروزه پاسخگوی منتقدان این حوزه باشد.

ایرج شهین باهر افزود: ژاپن توانسته هماهنگی های زیبایی در صدرنسیم و پست صدرنسیم بوجود آورد که این نکته می تواند مفید باشد.

وی با اشاره به تجارب متخصصان این کشور، اظهار داشت: در دو محور از تجارب متخصصان این کشور می توانیم استفاده کنیم، نخست اینکه با توجه به اینکه کشور ما نیز شرقی بوده و برای خود سبک های معماری خاصی داشته می توانیم از تجارب ژاپنی ها در چگونگی تلفیق و یا ارتباط با صدرنیسم در این کشور آشنا شویم.


باهر ادامه داد: نکته دوم اینکه با توجه به زلزله خیز بودن ژاپن و همچنین کشور و شهر ما تبریز می توانیم از آخرین روش های اجرایی و سیستم های نماهای پایدار و مقاوم در مقابل زلزله و چگونگی استفاده از متریال ها و مصالح مورد مصرف در آن استفاده کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar