سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۳۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴- ۵۰: ۰۸
نماینده ولی فقیه در سپاه سراب:
خبرگزاري بسيج: نماینده ولی فقیه در سپاه سراب در آستانه سالروز حماسه نهم دي سال 88، گفت: حماسه ۹ دی و وقوع آن، ریشه در اعتقادات مذهبی مردم، باور مردم به اصل نظام، روحیه استکبار ستیزی و استقلال طلبی و از همه مهم تر مدیریت هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب در مقابل جنگ هوشمندانه دشمن بود.

حجت السلام عادل دولت آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در آذربايجان شرقي، افزود: دشمن در فتنه 88 با به کارگیری ابزارهای سخت، نیم سخت و نرم یک جنگ هوشمندانه را به راه انداخت كه حماسه ۹دی نقش عمده در خاموشی فتنه داشت.

وي تصريح كرد: سیاست ها، راهبردهای سخت افزارانه و نرم افزارانه دشمنان، پیشرفت و توسعه کشور در حوزه های مختلف به خصوص در حوزه های دفاعی، هسته ای و هوافضا علیرغم تحریم ها و در نهایت تاثیر و نفوذ بی سابقه استراتژیک نظام در مناطق مختلف جهان و مهمتر از همه در جهان اسلام موجب تغییر راهبرد دشمنان برای نفوذ و ایجاد فتنه در کشور شد.

حجت السلام دولت آبادی ادامه داد: فتنه 88 تغییر راهبرد جنگ هوشمندانه دشمن متشکل و ترکیبی از منابع سخت و نیم سخت و نرم بود كه با حماسه نهم دي همان سال، خاموش شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar