سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۶۴۰۲۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴- ۳۴: ۱۳
مسئول سیاسی سپاه عاشورا:
خبرگزاری بسیج: مسئول سیاسی سپاه عاشورا در نشست سیاسی سپاه آذرشهر با اشاره به نقش محوری مردم در نظام جمهوری اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی بهترین نوع حکومت مردم سالار دینی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، علی حسین هاشم پور شرکت در انتخابات را امری بسیار مهم دانسته و افزود: شرکت در انتخابات هم حق افراد و هم وظیفه و تکلیف دینی آن هاست.

وی با اشاره به پروژه نفوذ دشمن در حکومت جمهوری اسلامی تاکید کرد: دشمن می خواهد در نهادهای حکومتی نفوذ کند بنابراین باید مستکبرستیزان و افرادی که دلسوز مردم و به فکر دین و دنیای مردم هستند وارد مجلس شوند.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد تغییر سبک زندگی و ذائقه مردم است اذعان داشت: نباید کسانی که دل در گرو غرب دارند وارد مجلس شوند.

هاشم پور با اشاره به نقشه دشمن برای ایجاد تشنج در روند انتخابات خاطرنشان کرد: باید با هوشیاری و آگاهی مانع از تشنج آفرینی و ایجاد تفرقه در بین مردم شویم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: