سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۶۴۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴- ۵۱: ۱۴
استاد دانشگاه های تبریز در بستان آباد:
خبرگزاری بسیج: استاد دانشگاه های تبریز در جمع روحانیون بستان آباد با بیان اینکه دشمنان اسلام از چندین ماه گذشته برای انتخابات نقشه کشیدند، گفت: با انتخاب اصلح مردم، دشمن این بار هم عقب نشینی خواهد کرد چراکه مردم در همه صحنه ها به خصوص در انتخابات دشمن را مایوس و ناکام گذاشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام مجتبی نظری افزود: خوشبختانه مردم علاقه خود را از هم اکنوننشان می دهند و می دانند کسی را باید انتخاب کنند که به درد انقلاب و ملت بخورد.

وی ادامه داد:مردم اگر در همان ساعت صبح در موقع روز رای گیری تجمع خود را بیشتر کنند خواسته های دشمن دیگر اثری نمی کند.

این استاد دانشگاه و حوزه تاکید کرد: نامزدهای انتخابات نباید یگدیگر را تخریب کنند و از بعضی وعده هایدروغین پرهیز کنند چراکه اینگونه وعده ها به سود دشمنان تمام می شود . علاوه بر آن پس از انتخابات به خواسته های مردم عمل نکند هم در روز قیامت شرمنده است و هم مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: