سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۶۴۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴- ۱۵: ۱۴
مشکل تیراندازان تنها به کمبود فشنگ، لغو سفرها، نبود روانشناس و بدنساز محدود نیست و حالا تیراندازان المپیکی در وعده‌های غذایی و آب آشامیدنی نیز دچار مشکل هستند.
به گزارش خبرگزاري بسیج، تیراندازی ایران با کسب پنج سهمیه المپیک بهترین نتیجه تاریخ تیراندازی را کسب کرد اما شرایط تیراندازان المپیکی به طورریست که نه تنها جو المپیکی حاکم بر اردو نیست بلکه حتی تغذیه ورزشکاران نیز شرایط معقولی ندارد. تیراندازی ایران در شرایط بحرانی قرار دارد و در حالی که بانوان تیرانداز می توانند تاریخ سازی کنند و اولین مدال المپیک بانوان ایران را کسب کنند اما دغدغه‌های دیگری جز تیر زدن دارند.

کمبود فشنگ، لغو سفرها، نداشتن روانشناس، عدم حضور بدنساز و وضعیت نامناسب خوابگاه‌ها تنها برخی از مشکلات تیراندازان است. در شرایطی که رقیبان ورزشکاران المپیکی ایران حتی دکتر تغذیه دارند اما تیراندازان المپیکی ما کنسرو لوبیا و تن ماهی برای وعده ی شام مصرف کرده‌اند و حتی پوره ی سیب زمینی که وعده ی غذایی محسوب نمی شود در یک وعده، غذای تیراندازان بوده است.

تیراندازان المپیکی که در اردو هستند همیشه از غذایی که همزمان برای کارکنان فدراسیون تهیه می شود مصرف می کنند و کیفیت غذای فدراسیون نیز پایین است.

مشکلات به مصرف تن ماهی و کنسرو محدود نیست بلکه تیراندازان حتی در آب خوردن نیز با مشکل رو به رو هستند. اردونشینان برای آب خوردن نیز مجبورند روزانه تنها یک بطری آب از رستوران فدراسیون تهیه کنند و حتی در آب آشامیدنی نیز دچار محدودیت هستند زیرا آب های فدراسیون تیراندازی قابل آشامیدن نیست و حتی در چند وعده ی غذایی نیز حتی آب آشامیدنی در کنار غذا نبوده است.

این مصائب در حالی پیش روی ورزشکاران المپیکی تیراندازی ایران است که سالی پر افتخار را سپری کردند و اوضاع کنونی شایسته آنها نیست. الهه احمدی تیرانداز المپیکی ایران با کسب طلای تفنگ بادی جهان و قرار گرفتن در صدر رنکینگ به مدت 5 ماه پیاپی تاریخ ساز شد. همچنین نجمه خدمتی رکورد جوانان سه وضعیت جهان را با مشکل کمبود فشنگ، در رقابت‌های هند شکست.

تیراندازانی که باید فقط به هدف خود که موفقیت در المپیک است فکر کنند، مشکلات را سد راه رسیدن به اهداف خود می‌بینند. حال باید دید مسئولان به این رشته پرمدال توجه ویژه‌ای می‌کنند و تیراندازان را در آستانه المپیک تنها نمی‌گذارند یا اینکه بی‌توجهی‌ها ادامه پیدا می‌کند. مشکلات موجود حتی هزینه زیادی ندارد و مشکل تغذیه ورزشکاران چیزی نیست که حل کردن آن کار سختی باشد اما باید دید ورزش و کسب نتیجه در المپیک چقدر برای مسئولان ورزش مهم است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar