اخبار ویژه
15:20 - 1401/07/11
رهبر معظم انقلاب:

اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه این اغتشاش‌ها برنامه‌ریزی شده بود، گفتند:ملت ایران در این حوادث کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده نیز هر جا که لازم باشد، شجاعانه وارد میدان خواهد شد، امریکا فقط مخالف جمهوری اسلامی نیست و با ایران قوی و مستقل نیز مخالف است.
09:56 - 1401/07/12
قالیباف:

رهبر انقلاب بار دیگر مرز بندی میان مردم و آشوبگران را مشخص کردند

رئیس مجلس گفت: فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری، بیانات روشنگرانه در شرایط حساس بود و ایشان سخنانی بسیار حکیمانه و هوشمندانه و دقیق مطرح کردند و یکبار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص فرمودند.
14:53 - 1401/07/12
ابوشریف:

ایران الگوی واقعی یک دولت اسلامی برای امت اسلام است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: چطور برخی به خود اجازه می‌دهند مسلمانان را با جنایتکاران یکی کنند و ایران را با آمریکا و انگلستان یکی بدانند؟ این بالاترین نوع بی عقلی است که در جهان اسلام برخی غرب را به مسلمانان ترجیح داده‌اند.
11:57 - 1401/07/11
با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد؛

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح صبح امروز با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن علیه‌السلام برگزار شد.
10:22 - 1401/07/11
سردار معروفی:

امنیت مردم خط قرمز سپاه و بسیج است

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، امنیت مردم را خط قرمز سپاه و بسیج دانست و گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم تلاش خود را مضاعف کنند.
مطالب بیشتر
پرتاب موفقیت‌آمیز کاوشگر زیرمداری «سامان»

پرتاب موفقیت‌آمیز کاوشگر زیرمداری «سامان»

با تلاش متخصصین سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و همکاری پژوهشگاه فضایی ایران، نمونه آزمایشی «بلوک انتقال مداری سامان» که برای جابجایی ماهواره در بین مدار‌های مختلف زمین استفاده می‌شود، با کاوشگر زیرمداری سامان با موفقیت پرتاب و مورد آزمون قرار گرفت.
سردار عبداللهی:

سرباز مهم‌ترین رکن تأمین امنیت کشور است

معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: خدمت سربازی امری مقدس است و سرباز مهم‌ترین رکن تأمین امنیت کشور محسوب می‌شود.
یک منبع آگاه امنیتی:

"ریگی" و "شه‌بخش" به هلاکت رسیدند

در پی اقدامات تروریستی گروهک تروریستی جیش الظلم در زاهدان، "عبدالمجید ریگی" و "یاسر شه‌بخش" دو عضو برجسته گروهک تجزیه‌طلب جیش الظلم به هلاکت رسیدند.