خبرهای داغ:
دعای همسر شهید برای سردار نقدی: ان شاء الله سرباز همیشگی ولایت بوده و ایشان را همواره یاری کنید.
کد خبر: ۸۶۵۰۲۸۶
|
۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
به گزارش خبرگزاری بسیج، همزمان با سی و یکمین سالگرد شهادت آقا مهدی باکری، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در منزل این شهید با خانواده ی وی دیدار کرد.

همسر شهید باکری در این دیدار که فرمانده سابق سپاه آذربایجان شرقی و معاون روابط عمومی بسیج نیز حضور داشتند با اشاره به زندگی کوتاه امّا مفید خود با آقا مهدی گفت: وی معلم و استاد من در زندگی بود. او همیشه دنبال تکلیف بود و هیچگاه دنبال پست و مقام نبوده و خودش را ندید.

وی در همین خصوص ادامه داد: آقا مهدی از زمانی که خودش را شناخت هیچگاه برای خودش کاری نکرد و همیشه دنبال فرمایشات امام بود و اعتقاد به ولایت، تمام زندگی او را تحت الشعاع خود قرار داد.

صفیه مدرس با اشاره به مراسم خواستگاری اش گفت: مهدی اولین جمله ای که گفت این بود که برای من مهم نیست کجا باشم بلکه بنا به تکلیف دنبال آنجایی هستم که مثمرثمر باشم.

وی، همسر شهیدش را به لحاظ اخلاقی، وارسته دانسته و تاکید کرد: او سربازی واقعی برای امام و اسلام بود و تمام حرکات و اعمالش اعتقاد به امام بود و تمام کارها و حرکات هایش را با فرمایشات امام تنظیم می کرد و لحظه لحظه حیاتش، ولایت بود.

مدرس، « ادب » را علت جذابیت فردی و اجتماع یاران و دوستداران آقا مهدی حول آن شخصیت الهی خواند و تاکید کرد: با اینکه در دوران تحصیلش در دانشگاه، افکار انحرافی توده ها و... زیاد بود امّا چون با روحانیت ارتباط نزدیکی داشت و اهل مطالعه بود لذا او شاخص شد و بچه های بسیجی لشگر عاشق او بودند.