سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۶۵۵۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵- ۲۷: ۲۲
جانشین فرمانده سپاه خوزستان :
انشین فرمانده سپاه خوزستان گفت: اگر در سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌ها این روحیه جهادی، اخلاص و منش الگو شود، بدون شک کارهای بزرگ کشور با سرعت بیشتری به سرانجام می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،سردار محمود معین‌پور اظهار داشت: اردوهای جهادی یک حرکت ارزمند در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم کشور است. وی افزود: پسندیده نیست که در این کشور غنی از نظر منابع انسانی و مادی مظاهری از فقر وجود داشته باشد و به همین دلیل جوانان ما در قامت گروه‌های جهادی این حرکت ارزشمند را انجام می‌دهند.

جانشین فرمانده سپاه استان خوزستان گفت: اگر مدیران ما برنامه ریزی درستی داشته باشند ما دیگر شاهد فقر در جامعه نخواهیم بود.

وی بیان کرد: بسیجیان با حداقل امکانات در حال انجام کارهای بزرگ در راستای محرومیت زدایی هستند و این کار به معنی استفاده حداکثری از حداقل‌ها است.

سردار معین پور اظهار داشت: شیرینی و حلاوت کارهای جهادی در چشمان مردم قابل مشاهده است و خوبی این کار برای جهادگران، اخلاص آنها است.

وی افزود: دلیل حضور بی چشمداشت جوانان و برخی از خانواده‌ها در اردوهای جهادی، همان اخلاص واقعی است و این کار مانند کارهای ابتدای انقلاب که در قالب جهاد سازندگی انجام می‌شد، است.

جانشین فرمانده سپاه خوزستان تصریح کرد: اگر در سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌ها این روحیه جهادی، اخلاص و منش الگو شود، بدون شک کارهای بزرگ کشور با سرعت بیشتری به سرانجام می‌رسد و محرومیت از چهره کشور پاک می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: