سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۷۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۵- ۲۲: ۰۱
سید هادی خامنه ای در گفتگو با قدسنا:تنها مردم فلسطین هستند که حق دارند برای آینده سرزمین شان تصمیم گیری کنند نه آنهایی که از اروپا و سایر نقاط به سرزمین فلسطین آمده اند و آن را غصب کرده اند.
به گزارش سرویس بین الملل بسیجخبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلیمن "سید هادی خامنه ‌ای" دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) و رئیس پژوهشکده جهان اسلام در گفتگو با خبرگزاری قدس (قدسنا) در خصوص اهمیت برگزاری رفراندوم در فلسطین و سرزمین های اشغالی گفت: به نظر می رسد اکثریت مردم فلسطین چه آنها که در سرزمین فلسطین ساکن هستند و چه آنهایی که به زور کوچانده شده و از سرزمین خودشان بیرون رانده شده اند، تنها آنها هستند که حق دارند برای آینده این سرزمین تصمیم گیری کنند نه کسانی (صهیونیستهایی) که از اروپا و سایر نقاط به سرزمین فلسطین آمده اند و این سرزمین را غصب کرده اند.

رئیس پژوهشکده جهان اسلام در ادامه افزود: باید سازمان ملل با حضور ناظران بی طرف و ناظران ملل متحد دخالت کنند تا قدرت های بزرگ و صهیونیست ها این انتخابات را به نفع خودشان تمام نکنند.
منبع:خبرگزاری قدس-قدسنا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar