سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۸۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۵- ۱۲: ۲۲
فیلم کوتاه پسر کوچک، مرد چاق ساخته هنرمند هم استانی گچسارانی تهیه و در مراحل پایانی تدوین است.
رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان گچساران گفت: با مشارکت انجمن فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران این فیلم تصویر برداری شده و در مراحل پایانی تدوین قرار دارد.

امیر حسین نوروزی افزود: این فیلم با موضوع جنگ های خاورمیانه با رویکرد مخالفت با جنگ و آسیبهای روانی و اجتماعی آن با نویسنده وکارگردانی امین کریمی ساخته شد.

وی با اشاره به اینکه فیلمبرداری این مجموعه در 5 مرحله ودر منطقه سیاه مکان گچساران انجام شد افزود: امید است این فیلم بتواند در جشنواره های ملی و بین المللی حضور پررنگی داشته باشد.

نوروزی گفت:مهرداد علی پور،صابرمحمدی،امین کریمی، امین حسینی فر، بهنام مهدی پور، احمدرضادرخشان،فریدکیامرثی، فخرالدین سعادت زاده،ماریا از فرانسه،کرم سلیمانی، حسین آقاجری، رضاکاویانی و عیسی حیدری به عنوان مدیر تولید، طرح صحنه، تصویربردار ،اجرای دکور، گریم و تدارکات این مجموعه را انجام داده اند.

وی افزود: مسعود شریف، هانیه کردلو، ملیناعلیزاده، فاطمه ملک زاده، آذرکاهکش و بهنام مهدی پور نقش های این فیلم کوتاه را برعهده دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar