سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۸۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵- ۵۹: ۰۷
به همت تربیت بدنی سپاه استان سمنان؛
نخستین جلسه شورای اندیشه ورزی در حوزه ورزش بانوان به همت تربیت بدنی سپاه استان سمنان برگزار شد.
 به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان،  نخستین جلسه شورای اندیشه ورزی در حوزه ورزش با محوریت پایگاه استعدادیابی در حوزه خواهران در سمنان برگزار شد.
 بر اساس این گزارش،این شورا با حضور محمد شوقانی معاونت تربیت بدنی سپاه استان سمنان، مدیر ورزش قهرمانی، مدیریت خواهران تربیت بدنی سپاه استان، حوزه های مقاومت بسیج خواهران،بسیج ورزشکاران و جمعی ازنخبگان و مربیان ورزشی در سالن جلسات حوزه خدیجه سمنان برگزارشد.
رصد،شناسایی و برنامه ریزی در میان اقشارنوجوان و جوانان، استفاده از ظرفیت ورزش شهرستان و برنامه ریزی های فرهنگی از جمله محورهای مورد بحث در این مجموعه اندیشه ورز  است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar