سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۸۸۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۶- ۵۷: ۰۷
دونده یاسوجی رکورد دوی باطناب در ماده 21 کیلومتر را شکست برای ثبت این رکورد در کتاب گینس هفته آینده نماینده وزارت ورزش و جوانان و گینس به استان سفر می کنند.
ناصر احمدی امروز مسافت ۲۱ کیلومتر و ۱۰۰ متر را با طناب طی و رکوردشکستن رکورد جهانی دوی باطناب توسط ورزشکار یاسوجی جهانی این رشته را ۶ دقیقه و ۱۰۰ متر ارتقا بخشید.
غلامی رئیس هیئت دو ومیدانی کهگیلویه و بویر احمد گفت: رکورد دوی باطناب پیش از این در دست اشیریتا فورمن کانادایی بود که ۲۱ کیلومتر را در ۱۲۸ دقیقه طناب زد اما امروز ناصر احمدی ۲۱ کیلومتر به اضافه صد متر را یعنی ۱۲۲ دقیقه طناب زد و از نظر زمان و مسافت رکورد جهان را جابه جا کرد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: هفته آینده نماینده وزارت ورزش و جوانان و گینس برای ثبت این رکورد در کتاب گینس به استان سفر می کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار در مراسم رکورد زنی این قهرمان هم استانی گفت: استان کهگیلویه و بویر احمد از ظرفیت های خوبی در زمینه ورزشهای انفرادی و بخصوص دو و میدانی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar