حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در طرح سفیران عدالت افراد می‌توانند به فعالیت‌های همکاری قضایی بپیوندند و دادگستری از نظرات و مشاوره سازنده آنان در کاهش جرم و آسیب‌های اجتماعی استفاده و پیشگیری را بومی سازی کند.
کد خبر: ۸۹۰۹۲۶۳
|
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، دادستان شهرستان گلوگاه در مورد طرح “سفیران عدالت" گفت: در این طرح از گروه‌های سیاسی، نخبگان، چهره‌های فرهنگی و کسانی که در شهرستان گلوگاه تأثیر گذار هستند خواستار همکاری شد و بیان کرد: این افراد می‌توانند به فعالیت‌های ما بپیوندند و دادگستری از نظرات و مشاوره سازنده آنان در کاهش جرم  و آسیب‌های اجتماعی استفاده و پیشگیری را بومی سازی کند.

دادستان گلوگاه در پایان گفت : باید روحیه گذشت را بین مردم رواج دهیم، تا تأثیر برخی از جرائم در شهرستان کم شود و همچنین علت برخی از جرائم فقر است، که باید این علل مهم ریشه‌کن شود تا آمار جرم و جنایت کاهش پیدا کند؛ اما فقر عامل اصلی جرم و جنایت در جامعه نیست

ارسال نظرات
آخرین اخبار