‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۹۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۶- ۵۸: ۰۸
مسئول گروه جهادی شهید محمدزاده بسیج دانشجویی خاش مطرح کرد؛
مسئول گروه جهادی شهید محمدزاده بسیج دانشجویی خاش گفت: برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم، با نگاهی اسلامی و به دور از نگاه قومیتی و مذهبی است
به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان، پژمان پورزنجانی، مسئول گروه جهادی شهید محمدزاده گفت: کار مرمت منزل دو خانواده محروم را در روستا‌های نصرت آباد و ناصری از توابع شهرستان خاش پایان یافت.

وی با بیان اینکه کار جهادی یعنی از موانع عبور کردن، افزود: گروه‌های جهادی نباید آرمان‌ها را جهت شوق به کار فراموش کنند چرا که مهمترین رسالت جهادگران این ویژگی هاست، کار را باید جهادی انجام داد تا ان شاءالله خدمت به خوبی انجام بگیرد.

وی با شرح برنامه اردو جهادی ابراز داشت: در بخش عمرانی، مرمت منزل و ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای دو خانواده انجام شد؛ همچنین مطالبه چند مشکل عمده این دو روستا در برنامه این گروه جهادی قرار دارد.

وی بیان کرد: فعالیت این گروه با حضوردانشجویان در روستای ناصری جهت ساخت یک سرویس بهداشتی و حمام از بیست تیرماه آغاز شد که این فعالیت عمرانی در روستای نصرت آباد با مرمت منزل و ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای یک خانواده محروم به پایان رسید.

وی ابراز داشت: برگزاری اردو‌های جهادی در مناطق محروم، با نگاهی اسلامی و به دور از نگاه قومیتی و مذهبی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar