سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۳۷۳۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶- ۵۰: ۱۰
درطرح شجره طیبه ساوجبلاغ انجام شد:
مدیر کمیته امداد ساوجبلاغ از اجرای طرح " شجره طیبه " در این شهرستن خبرداد و گفت : باغداران نیکوکار ساوجبلاغی طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۰ تن میوه به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان به خانوارهای تحت حمایت این نهاد اهداء کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، شاپور قاسمی، مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه مشارکت خیران در طرح‌های مختلف فقر زدایی سهم قابل توجهی در کمک‌های بلاعوض این نهاد به مددجویان دارد، گفت: حدود ۴۰ باغدار ساوجبلاغی با مالکیت بیش از دو هکتار باغ میوه در قالب طرح " شجره طیبه" و به منظور اهدای بخشی از محصول میوه به محرومان با کمیته امداد این شهرستان همکاری می‌کنند.

۲۰ تن میوه اهدایی خیران در سفره نیازمندان ساوجبلاغ

 وی افزود: باغداران نیکوکار ساوجبلاغی طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۰ تن میوه به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان به خانوارهای تحت حمایت این نهاد اهداء کرده‌اند. قاسمی گفت: میوه‌های جمع آوری شده از باغات نیکوکاران ساوجبلاغ در کوتاهترین زمان بین مددجویان تحت حمایت توزیع می‌شود.

 مدیر کمیته امداد ساوجبلاغ با اشاره به اینکه زکات در دین مبین اسلام از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در بسیاری از آیات قرآن کریم به همراه نماز آمده است، یادآور شد: گشایش رزق و روزی، برآورده شدن نیاز محرومان و احیاء سنت‌های حسنه اسلامی در جامعه از جمله فواید طرح " شجره طیبه " است.

 وی با دعوت از باغداران، دامداران و کسبه نیکوکار به مشارکت در امور خیرخواهانه، افزود: کمیته امداد آمادگی دارد در صورت اعلام خیران صنوف مختلف، کالاهای اهدایی نیکوکاران را بین مددجویان توزیع کند.

 مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ، گفت: مردم نوعدوست ساوجبلاغ در صورت تمایل می‌توانند با حضور در دفتر این نهاد در ساوجبلاغ در طرح‌های فقرزدایی با موضوعات مسکن، درمان، اکرام ایتام و محسنین و جهیزیه ثبت نام کنند.

 وی عمده مشارکت خیران را در طرح اکرام ایتام اعلام کرد و گفت: حدود پنج هزار نیکوکار در ساوجبلاغ حمایت معنوی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد و فرزندان محسنین را بر عهده دارند.

منبع: سایت خبری کمیته امداد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar