سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۸۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶- ۱۲: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی لرستان در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
محمدی فر عنوان کرد: بسیج جایی که نیاز به حضورش باشد برای مصالح و منافع نظام ورود می‎کند ومعطل دولت نمی‎ماند تا مشکلات موجود را مرتفع سازد.

محمدی فر، مسوول بسیج دانشجویی لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج بیان کرد: بسیج گسترده‎تردین تشکلی است که در دورترین نقاط کشور نیز پایگاه دارد و در هر عرصه‎ای ورود کرده موفقیت‎آمیز بوده است. هرجایی که بسیج وارد شده نتیجه خوبی را در آن بخش‎ها شاهد بودیم بر این اساس، بسیج می‎تواند کمک کار دولت باشد.

 محمدی فر در ادامه با تاکید بر لزوم بهره‎مندی دولت از ظرفیت عظیم بسیج برای حل کردن مشکلات موجود در کشور و محقق کردن اهداف کشور مطرح کرد: باتوجه به تاکیدات رهبری معظم انقلاب مبنی بر لزوم بهره‎گیری از ظرفیت بسیج اما دولت تا کنون به این مهم توجه شایانی نشان داده است و کمکی از ظرفیت عظیم بسیج برای پیشبرد اهداف کشور نگرفته است، اما باید متذکر شد که بسیج معطل دولت نمی‎ماند و جایی که نیاز به حضورش باشد برای مصالح و منافع نظام ورود می‎کند تا مشکلات موجود را مرتفع سازد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar