‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۳۹۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶- ۳۵: ۲۰
در گفت‌وگو «بسیج» با فرمانده موفق پایگاه بسیج عمار یاسر روستای مزن آباد خواف مطرح شد:
فرمانده موفق پایگاه بسیج عمار یاسر روستای مزن آباد خواف بیان داشت: اگر در کارهایمان اخلاص داشته باشیم قطعا امداد الهی نصیب ما خواهد شد و در همه کارها و امور موفق خواهیم شد.
 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج عمار یاسر روستای مزن اباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی، در خصوص رمز موفقیت پایگاه بسیج عمار اظهار داشت: استفاده از کادر مدیریتی قوی و هدفمند در شورای پایگاه، ارتباط مداوم و مستمر با علما و روحانیون روستا و جذب آن‌ها در پایگاه و استفاده از ظرفیت آن‌ها در چارت سازمانی شورای پایگاه، استفاده از جوانان تحصیل کرده و مشورت با آن‌ها در اجرای برنامه ها‌ی مختلف، مستندسازی از فعالیت‌ها و برنامه ها‌ی ویژه و انتشار به موقع با هماهنگی حوزه و ناحیه  از جمله مواردی است که سبب موفقیت پایگاه‌ در اجرای اقدامات خود شده  است.
 
وی بیان داشت: پایگاه بسیج عمار در  حمایت از جوانان ورزشکار و هنرمند و جذب آن‌ها در پایگاه،  انتشار نشریه تک برگی اوای انقلاب در سطح منطقه با هماهنگی حوزه و ناحیه انعکاس محرومیت‌ها و مشکلات مردم به مسئولین و پیگیری آن‌ها و در خواست از مسولین جهت پاسخگویی به مردم از دیگر موفقیت‌های پایگاه بسیج است.
 
وی در پایان گفت: توصیه حقیر به همه عزیزان بسیجی این است که اگر در کارهایتان اخلاص داشته باشید قطعا امداد الهی نصیب شما خواهد شد و همیشه سعی کردم برای خداوند و در جهت خدمت به مردم قدم بردارم چرا که کار برای خدا خستگی ندارد و همیشه لذت بخش است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar