‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۱۷۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۷
با اخذ مجوزهای لازم؛
با صدور حکم اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان های شهید بهشتی و امیرالمومنین(ع)، همه بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی مراغه «آموزشی» شدند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج از مراغه، پس از دو سال پیگیری های مداوم معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی مراغه، حکم اعتبار بخشی آموزشی یک ساله بیمارستانهای شهید بهشتی و امیرالمومنین(ع) از طریق شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی صادر شد. بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی مراغه آموزشی شدند

معاون آموزشی پژوهشی و دانشجویی دانشکده در این خصوص گفت: پروژه آموزشی کردن بیمارستان های مذکور از سال ۹۵ شروع شد و با ایجاد بستر و زیرساخت های لازم و مناسب در این مدت تلاش براین بود تا مجوزهای لازم در این زمینه اخذ شود که با یاری خداوند و پیگیری های مداوم این امر محقق شد.

  غلامرضا فرید اعلایی در ادامه با اشاره به اهمیت بیمارستان آموزشی افزود: وجود بیمارستان آموزشی رابطه مستقیمی با جذب اعتبارات آموزشی، اخذ مجوز رشته های گوناگون تحصیلی و جذب هیات علمی دارد و همچنین باعث ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش دانشجویان خواهد شد.
وی افزود: این اتفاق بدون شک و با توجه به هدف گذاری های کلان دانشکده و ترسیم نقشه پنج ساله در جذب رشته های تحصیلی جدید متناسب با نیاز حوزه سلامت جامعه، گام بلندی برای رسیدن به این مهم خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: