سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۲۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷- ۵۰: ۱۵
مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند:
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند گفت: آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری با حضور ۲۷۷ نفر در شهرستان نهاوند برگزار شد.

آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری در نهاوند برگزار شدمومنعلی دارابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در نهاوند اظهار داشت: آزمون ورودی پذیرش رشته بهیاری با حضور ۲۷۷ نفر در شهرستان نهاوند برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون از حداکثر ظرفیت پذیرش که به کمیت و کیفیت آموزش و تعلیم دانش آموزان خللی وارد نکند و برابر شرایط لازم برای تحصیل در رشته بهیاری و دارا بودن امکانات و فضای موجود هنرستان و عرصه کارآموزی و کارورزی بالینی استفاده خواهد شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: نتیجه مرحله اول آزمون، نیمه دوم تیرماه و از طریق سایت دانشگاه و به‌صورت اطلاعیه اعلام خواهد شد.

وی در مورد نحوه پذیرش در این آزمون افزود: پذیرش این آموزشگاه از بین داوطلبین که دارای مدرک تحصیلی پایه نهم و شرط سنی زیر 19 سال بوده با برگزاری دو نوبت امتحان کتبی و مصاحبه حضوری صورت می‌گیرد.

دارابی با بیان اینکه متقاضیان باید شرایط و صلاحیت علمی و جسمانی متناسب با شغل و حرفه بهیاری را دارا باشند، گفت: متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که فقط صرف پذیرش و تحصیل در رشته بهیاری متضمن انتصاب شغل بهیاری نیست و باید توسط مراکز بهداشتی درمانی و دستگاه‌های ذیربط نظام سلامت با مجوز و طی مراحل آزمون استخدامی و گزینشی شاغل شوند.

وی تصریح کرد: داوطلبان این آزمون، بومی و از سراسر شهرستان‌های استان هستند و با توجه به‌نظام جدید آموزشی باید دارای مدرک پایه تحصیلی نهم باشند.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند بابیان اینکه امسال از میان داوطلبین دختر و برای تحصیل در هنرستان بهیاری شهرستان نهاوند ۳۰ نفر پذیرش انجام خواهد شد، اظهار کرد: این داوطلبان با ورود به هنرستان بهیاری و موفقیت کامل در طی دروس تئوری و عملی مربوطه بعد از سه سال تحصیلی برابر ضوابط آموزش ‌و پرورش دیپلم متوسطه کار و دانش رشته بهیاری اخذ می‌کنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar