‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷- ۴۵: ۰۹
امام جمعه ساوه در گرامیداشت حماسه 9 دی شهرستان کمیجان مطرح کرد:
حجت الاسلام حسینی گفت:در واقع این حماسه نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است که برای حفظ اصول اسلام، آرمان‌های انقلاب و استقلال وقتی متوجه عدم تبعیت سران از راه های قانونی و نفوذ دشمنان قسم خورده به درون آنها شدند به صورت خودجوش ایستادند.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری بسیج استان مرکزی از کمیجان؛حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه شهر ساوه در همایش باشکوه گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان کمیجان گفت:ملت با اتحاد و انسجام انقلابی و درک توطئه های دشمنان و بدخواهان، در حماسه 9 دی از حریم نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع کردند.

وی افزود:مردم در طی ۸ماه فتنه گری با هدایت و بصیرت بخشی رهبر معظم انقلاب اسلامی فهمیدند دشمن با نقاب دوستی و نفاق آمده تا نظام اسلامی را براندازی کند .

امام جمعه ساوه بیان کرد:اولین ویژگی این فتنه، برنامه‌ریزی و ریشه ۲۰ ساله در میان سران فتنه و آقازاده‌ها بود که می‌خواستند نظام کشور را سکولار کنند.

وی اظهار کرد: پیچیدگی فتنه بود که دشمن توانست حتی خواص نظام را با خود همسو و مردود کند زیرا اسیر زیاده‌خواهی خود و خانواده شده بودند ، بعضی خواص نیز سکوت کردند و بعداً با رمز تکرار، فتنه جدید ایجاد کردند.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد:همه به میدان آمده بودند و هدف مشترک براندازی نظام اسلامی و ولایت‌فقیه بود. جلساتی در آمریکا برگزارشده بود وهمان جا طرح احتمال تقلب برای انتخابات مطرح شد.

حسینی تصریح کرد: فتنه 88 با حضور مردم در 9 دی تمام شد اما 9 دی پایان فتنه‌ها نیست دشمن همیشه به دنبال فرصت‌طلبی و ایجاد اغتشاش و ناامنی است لذا همه باید متوجه باشند همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: هر حرف، هر اقدام، هر تحلیلی که به دشمن کمک کند در مسیر خلاف ملت است.

وی خاطرنشان کرد: مردم متوجه شدند دشمن با نقاب و نفاق آمده و پای بیگانگان را به کشور بازکرده و هدفش براندازی اصل نظام اسلامی است که در این شرایط با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب بصیرت مردم و جدا شدن صفوف فتنه گران و حماقت جریان فتنه در عاشورای ۸۸ غبارهای فتنه کنار رفت و با حضور حماسی مردم در روز 9 دی کار را تمام کردند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar