‌باشگاه خبرنگاران
زنگ جهاد دانشجویان بسیجی بار دیگر در کمیجان:
در شرایطی که وضعیت اقتصادی نامناسب بوده و به نوعی برخی از وادادگان جریان غرب و لیبرال در کشور طبل ناامیدی می زنند و حل مشکلات را به مذاکره پوچ و خالی با دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی گره می زنند جوانان پاک سرشت با تفکر خدمت بی منت و با شعار ما می توانیم در حال خدمت رسانی هستند
رزمایش دفاع زیستی و مبارزه با ویروس کرونا باحضور نیروهای مسلح در کمیجان
گزارش تصویری :
باتوجه به شیوع گسترده ویروس کرونا نیروهای مسلح مستقر در شهرستان کمیجان باهمراهی نیروهای امدادی معابر عمومی و فضای شهری شهرستان کمیجان را در رزمایش دفاع زیستی و مبارزه با ویروس کرونا مورد پاکسازی و ضدعفونی قراردادند.
اجرای رزمایش بزرگ دفاع زیستی و مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان کمیجان/گروه های جهادی تمام قد آماده خدمت و حفاظت از سلامتی مردم
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان مطرح کرد:
سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی گفت:رزمایش بزرگ دفاع زیستی و مبارزه با ویروس کرونا به صورت هماهنگ با حضور گسترده نیروهای مسلح و همچنین گروه های داوطلب جهادی و مردمی با هدف ضدعفونی و پاکسازی معابر و فضاهای عمومی در سطح شهرستان کمیجان برگزار شد.
افتتاح پروژه های محرومیت زدایی سپاه در کمیجان/ خدمت رسانی و با مردم بودن افتخاری بزرگ برای پاسداران انقلاب اسلامی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبر داد :
سرهنگ کمیزی گفت: خدمت رسانی برای مردم و در کنار مردم بودن افتخار بزرگی برای پاسداران انقلاب اسلامی محسوب می شود که همواره انقلاب اسلامی را در مقابل همه تهدیدات همه جانبه بیمه و پیروز می کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان خبرداد :
سرهنگ اکبری گفت:جهت پخش بسته هاو توزیع عادلانه این کمک‌ها افراد نیازمند و آسیب دیدگان شناسایی شده و در یک بانک جامع اطلاعاتی قرارگرفتند تا بصورت منظم و در کمترین زمان در اختیار مردم عزیز قرار گیرد.
یادمان سردار دل ها شهید سپهد قاسم سلیمانی- میلاجرد
گزارش تصویری
به مناسبت اربعین سردار دل ها شهید سپهبد قاسم سلیمانی مراسم ختم قرآن و مداحی در حسینه مسجد امیرالمؤمنین(علیه السلام) توسط حوزه مقاومت بسیج فاطمیه برگزار شد.
همۀ مان باید در انتخابات شرکت بکنیم/ شما باید در حسن جریان انتخابات جدیت کنید
بازخوانی اندیشه امام خمینی (ره):
انتخابات جوری باشد که مردم‌پسند باشد، نه جوری باشد که فرض کن خان‌پسند باشد، ما او را می‌خواهیم.
انتخاب اصلح یعنی انتخاب فردی متعهد به اسلام/حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کمیجان:
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کمیجان گفت: دشمنان درصدد هستند تا ملت ایران از آرمان‌های خود فاصله گیرد ولی حضور پرشور مردم پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.
ملت ایران با رفتاری فاطمی در برابر زورگویان ایستادگی کنند
استاد کریمی در گفتگو با بسیج:
یک محقق برجسته مذهبی گفت: شهدای انقلاب اسلامی همگی در مکتب فاطمیه رشد کرده اند،آنها با وصیت نامه هایی که همه آنها به دفاع از ولی فقیه توصیه کرده اند گام اول را طی کردند و با رفتار شهادت و جان دادن در برابر ارزش ها و آرمان ها به شکل عملی نشان دادند که مدافعین ولایت هستند.