سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۶۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷- ۵۲: ۱۰
به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه تهران صورت گرفت؛
عیادت از بازیگر پیشکسوت استاد حسین محب اهری توسط ریاست سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و مسئول هیات اندیشه ورز این سازمان در منزل استاد صورت گرفت.
عیادت از بازیگر پیشکسوت استاد حسین محب اهری

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، عیادت از بازیگر پیشکسوت استاد حسین محب اهری توسط ریاست سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و مسئول هیات اندیشه ورز این سازمان در منزل استاد صورت گرفت.

در این نشست ضمن تبیین اهداف و ماموریت های بسیج هنرمندان توسط مسئول این سازمان، به منظور تقویت روحیه ی این هنرمند پیشکسوت مقرر شد ایشان به جمع انجمن تئاتر سازمان بپیوندند و در داوری اختتامیه تئاتر یاران محراب که به مناسبت جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی توسط سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ در بهمن ماه اجرا می شود، به عنوان داور نهایی حضور به هم رسانیده و نسبت به بازبینی و معرفی برگزیدگان این اختتامیه نقش ایفا کنند. 

در پایان برادر صمدی نیا مسئول سازمان بسیج هنرمندان، ضمن آرزوی سلامتی و صحت برای این استاد گرانمایه و هنرمند ارزشی تئاتر انقلاب اسلامی، نشان پرچم جهوری اسلامی را بر پیراهن ایشان نصب کرد.

عیادت از بازیگر پیشکسوت استاد حسین محب اهری

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar