سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۶۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷- ۵۰: ۱۴
مشاور سپاه پاسداران:
مشاور فرماندهی سپاه پاسداران ضمن هشدار درباره فتنه های آتی دشمن، خاصه دردهه چهارم انقلاب گفت: غرب، مراکز فکری، کانون‌های تفکرو گروه‌های اندیشه‌ورز انقلاب رنگی را تئوریزه کردند و درحال حاضر صدها کتاب درباره آن تالیف و چاپ شده است.

به گزارش خبرگزار یبسیج، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد نائینی در ابتدای مصاحبه با رادیوگفت‌وگو ضمن یاداوری حماسه مردم ایران در دیماه سال جاری اظهار کرد: معتقدیم درک حماسه عظیم مردم ایران زمانی امکانپذیر است که نقشه‌های دشمنان برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی را به خوبی بتوان به تصویر کشید. دشمنان انقلاب اسلامی از همان ابتدا روش‌های مختلفی را برای مقابله با نظام سیاسی جمهوری‌اسلامی تجربه کردند زیرا با وقوع انقلاب اسلامی اهداف و منافع غرب به خطر افتاد، لذا از روش‌های متعارف بهره گرفتند برای اینکه نظام انقلاب اسلامی را به چالش بکشند و در این میان جنگ تحمیلی وکودتا به ما تحمیل شد، شورش‌های سازمان یافته در ماه‌های نخست انقلاب را رهبری کردند، با نگاه غرب هر آنچه که می‌توانست نظام را با مشکل مواجه کند، علیه جمهوری اسلامی تجربه شد.

وی ادامه داد: از طرفی یکی از تجربه‌های به کار بسته شده از سوی غرب، انقلاب‌های رنگی است؛ انقلاب رنگی که یکی از روش‌های براندازی نرم است. انقلاب رنگی که ما مبدع آن نیستم و آن طور وانمود کنیم که بخواهیم پدیده‌ای را تئوریزه کنیم، بلکه خود غرب، مراکز فکری، کانون‌های تفکر و گروه‌های اندیشه‌ورز آن انقلاب رنگی را تئوریزه کردند و در حال حاضر صدها کتاب درباره آن تالیف و چاپ شده است، روش‌های فروپاشی نظام‌های سیاسی با شیوه غیرخشونت‌آمیز که سطح انتخاباتی را هدف قرار می‌دهند و نظام سیاسی موجود در مدیریت انتخابات به چالش کشیده می‌شود.

سردار نائینی گفت: دشمن باور مردم را نسبت به یک روند سالم که تقریبا [چهار] دهه تجربه شده، تغییر می‌دهند. در تبلیغات‌های نیز از قبل اردوکشی می‌شود و تبلیغ‌های هیجانی و پرشور به فضا می‌دهند و این ذهنیت و القای فکری برای تغییر باورهای اساسی و پایه‌ای یک ملت است. یک جریان رسانه‌ای در داخل و خارج و یک جریان سیاسی نیز در داخل کاملا پای کار بود و چون غرب آنرا طراحی کرده بود، اسناد آن آشکار شده و خود غربی‌ها نیز صراحتا مطرح کردند، به طوری که به عبارتی در انقلاب‌های رنگی که با استفاده از انتخابات و آشوب در یک کشور راه‌اندازی می‌شود و فضا را بی‌ثبات می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: