حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل راه آهن شمالشرق (۱) گفت: با هدف افزایش حسن همجواری و آموزش آینده سازان ایران اسلامی، نوآموزان یک واحد دبستانی از ایستگاه راه آهن شاهرود بازدید کردند.
کد خبر: ۹۰۹۷۲۱۵
|
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مدیرکل راه آهن شمالشرق (۱) گفت: با هدف افزایش حسن همجواری و آموزش آینده سازان ایران اسلامی، نوآموزان یک واحد دبستانی از ایستگاه راه آهن شاهرود بازدید کردند.
فرشاد زادخور افزود: در این بازدید چند ساعته تعداد ۸۵ نفر از نوآموزان آموزشگاه کافی با عملکرد پرسنل و واحد‌های مختلف از جمله خدمات ایستگاهی، پلیس، نحوه حضور مسافر در سکو‌ها و علائم بصری هشدار دهنده، خطوط زرد و قرمز روی سکوها، دوستی با قطار، پرهیز از سنگ پرانی، عدم حضور در حریم راه آهن، نحوه تهیه بلیط قطار، چگونگی سوار و پیاده شدن به این وسیله ایمن و راحت، و سایر موارد مهم آشنا شدند.
یاد آور می‌شود برای این میهمانان کوچک بصورت نمادین بلیت سفر با قطارتهیه گردید وهمچنین برنامه شاد ومتنوعی اجرا شد تا همه کودکان به عنوان دوستان راه آهن در آینده به این صنعت توجه کرده و در راستای حفظ و پیشبرد آن کوشا باشند.
 
بازدید نو آموزان از ایستگاه راه آهن شاهرود
ارسال نظرات