حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
امام جمعه اهر در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان، گفت: حفظ اصل نظام و انقلاب اسلامی در شرایطی که دشمنان قصد ناکارآمد نشان دادن انقلاب دارند یک وظیفه و تکلیف است.
کد خبر: ۹۱۰۴۰۰۱
|
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام  جواد حاجی زاده با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر مولود انقلاب اسلامی است، افزود: هر دستگاهی باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را تشریح کند چون خیلی از موارد پیش از انقلاب وجود نداشت و همه بعد از انقلاب به وجود آمده است.

وی بر لزوم توجه دولت‌مردان به رفع مشکلات مردم تاکید و بیان کرد: دوران پس از انقلاب با زمان رژیم پهلوی تفاوت‌های بسیاری وجود دارد در حالی که آن زمان نه اقتدار وجود داشت و نه عظمت، چون حاکمان آن زمان ایران را به زیر سلطه استکبار برده بود.

حجت الاسلام حاجی زاده اضافه کرد: در شرایطی که دشمن می‌خواهد دستاوردهای انقلاب اسلامی را سیاه‌نمایی کند باید موجی راه‌اندازی کنیم تا دستاوردها را تشریح و از بابت آن قدردانی شود.

امام جمعه اهر با بیان این‌که رهبری و دولت از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اطلاع دارند، گفت: متاسفانه بعضاً سوءمدیریت‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی شده و همین موضوع به سوژه‌ای برای رسانه‌های معاند تبدیل شده است.

حاجی‌زاده، اظهار داشت: اگر قرار باشد برای نظام اسلامی سرمایه جمع کنیم چرا از راه غیر دینی وارد شویم؟ وزارت ارشاد که جزوی از نظام اسلامی است چرا برای برنامه‌هایی که بعضاً با دین و شرع مغایرت دارد مجوز صادر می‌کند.

وی افزود: اگر خدای‌ناکرده روزی از کشور اسلامیت از بین‌رود طولی نمی‌کشد جمهوریت را از ما می‌گیرند و از این‌رو باید در هر مقطعی هوشیار و آگاه باشیم، بنده مدافع دین و شرعیات هستم اگر در برنامه‌ای مغایر شرع عمل شود بنده خود آن برنامه را ترک می‌کنم.

امام جمعه اهر با تاکید بر نظارت دقیق بر برنامه‌های فرهنگی، هنری، کنسرت و پرهیز از صدور مجوز در مناسبت‌ها گفت: یک اتفاق در برنامه‌ای افتاد و برگزارکنندگان خلاف مجوز صدر شده عمل کردند اما هیچ ارگانی به برگزارکنندگان نگفت چرا خلاف مجوز عمل کردید.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: هیچ‌کسی با شادی و نشاط مردم مخالف نیست بلکه دین اسلام نیز بیش از هر چیز به شادی توجه دارد اما قرار نمی‌شود معصیت و گناه را به نام شادی و نشاط تعبیر کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین