سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۲۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۵: ۱۱
فرمانده سپاه ناحیه ملایر تأکید کرد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: امروز با توجه اینکه دشمن جنگ را به عرصه جنگ نرم کشانده است، رسانه و فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد و نیازمند توجه خاصی است چراکه جایگاه آن یک جایگاه تخصصی است و ما نیز باید از این جایگاه ویژه استفاده بهینه داشته باشیم.

امروز رسانه و فضای مجازی با توجه به جنگ نرم دشمن اهمیت ویژه‌ای داردبه گزارش خبرگزاری بسیج از ملایر، سرهنگ سیدجواد حسینی در جلسه فضای مجازی با اشاره به انعکاس اخبار در بسیج وسپاه و با توجه به اینکه گروه رسانه‌ای وجود دارد، اظهار داشت: این جلسه هماهنگی صورت گرفته تا خبرها به موقع انعکاس پیدا کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد رسانه و فضای مجازی افزود: امروز با توجه اینکه دشمن جنگ را به عرصه جنگ نرم کشانده است، رسانه و فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد و نیازمند توجه خاصی است چراکه جایگاه آن یک جایگاه تخصصی است و ما نیز باید از این جایگاه ویژه استفاده بهینه داشته باشیم و اخبار سالم را به مخاطب انعکاس دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اهمیت سواد رسانه‌ای و با تأکید بر برنامه‌ریزی در این خصوص اظهار داشت: بسیج رسانه و فضای مجازی باید در کنار هم ید واحد شوند و به خوبی یکدیگر را پوشش دهند.

وی با تقدیر از خبرنگار خبرگزاری بسیج در امر انعکاس اخبار سپاه و بسیج شهرستان بیان داشت: این مجموعه به خوبی توانسته است تلاش بسیجیان در اقشار مختلف جامعه را در سطح رسانه بازتاب دهد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar