سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۶۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸- ۵۱: ۱۷
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی كشور:
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی كشور گفت: ما اگر مكتب امام راحل را فراموش كنیم سیلی می‌خوریم بنابراین اجازه نمی‌دهیم مكتب امام(ره) مورد غفلت قرار گیرد.

اگر مكتب امام(ره) را فراموش كنیم سیلی می‌خوریمبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حجت الاسلام محمد قمی در گردهمایی هم اندیشی جبهه فرهنگی انقلاب و تكریم و معارفه مدیركل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، اظهار داشت: رمز عزت و بزرگی و آقایی این ملت در دوران اخیر وجود امام راحل و مكتب ایشان بود.

وی در پاسخ به اینکه چرا امام خمینی(ره) لقب امام گرفت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب ابراز داشت: ایشان معتقدند امام خمینی(ره) به همه فهماند علی‌وار زیستن افسانه نیست، تا مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست؛ ایشان به اوج تعالی‌های انسانی رسید هم خودش رفت و هم مردم را برد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه با بیان اینکه ما همه مدیون امام(ره) هستیم، تصریح كرد: انقلاب گام اول و دوم تفاوت نمی‌كند.

وی یادآور شد: امام(ره) عارف، فیلسوف، فقیه و فرهیخته بود و جامعه را می‌شناخت اما آن چیزی كه امام(ره) را متفاوت كرد جهاد فی سبیل الله امام راحل بود.

قمی با اشاره به نصرت الهی عنوان كرد: ایمان امام(ره) و عمل خالصانه ایشان باعث شد كه جوانان به میدان بیایند و انقلاب اسلامی پیروز شود، این هنر امام(ره) بود و آن چیزی كه باعث شد جوانان به امام (ره) اعتماد كنند.

وی با بیان اینکه این مرد الهی آمد و ما سر خود را بالا گرفتیم و اكنون آقایی می‌كنیم، افزود: یكی از مهمترین نكات مکتب امام(ره)، حقیقت مقاومت و استقامت است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی كشور با اشاره به اینکه ما به عنوان خادمین مردم در سازمان تبلیغات كارهای فرهنگی انجام می‌دهیم، ابراز داشت: از همدان توقعات خاصی می‌رود و باید این شهر متناسب با زیست بوم آن توسعه یابد.

وی در پایان یادآور شد: ما اگر مكتب امام راحل را فراموش كنیم سیلی می‌خوریم بنابراین اجازه نمی‌دهیم مكتب امام(ره) مورد غفلت قرار گیرد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar