سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸- ۴۲: ۱۱
پیشکسوت دوران دفاع مقدس در گفتگو با بسیج:
یکی از مسئولان سپاه آذربایجان شرقی گفت: دشمن امروز به علت اینکه در نبرد سخت از مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران مستاصل شد، با نبرد نرم و نفوذ به میدان آمده است.

محرم غفاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: دشمن با روندی پیچیده تلاش دارد جنبه های حاکمیتی نظام را با ابعاد مختلف نفوذ فرهنگی و سیاسی درگیر کند.

وی با بیان اینکه دشمن با عنوان یک شکل مطرح نیست و با همه ایادی و ابزارهای خود در عرصه جنگ نرم وارد شده است، اظهار داشت: نفوذ فرهنگی دشمن از طریق این ایادی و ابزارها طیف های مختلف اجتماع را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

غفاری ادامه داد: دشمن با درگیر کردن نخبگان جامعه، صنعت، افکار عمومی و ... با شبهه افکنی و القاهای مختلف درصدد رسیدن به اهداف خود در مقابله با نظام است.

این پیشکسوت بسیجی خاطرنشان کرد: نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن حتی از طریق کشورهایی که با آن ها رابطه حسنه داریم نیز گاهی اتفاق می افتد و تاثیر خود را می گذارد.

غفاری سلطه گری نظام سلطه را از طریق نفوذ فرهنگی مهم ترین مساله خواند و یادآور شد: باید به مساله فرهنگ( باورها، اعتقادات، آداب و ...) توجه ویزه ای داشته باشیم چراکه نفوذ فرهنگی با تفییر این مولفه ها فرهنگ را تغییر می دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar