سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۹۳۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸- ۲۲: ۱۱
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری :
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر جامعه را به رستگاری سوق می دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان چهارمحال و بختیاری  در نشست طلایه داران امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان شهرکرد گفت: انقلابی که سردمداران را وادار و به زیر می کشد و آنها را نابود می کند این انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام افزود: اگرجامعه اسلامی یک رهبر خوب داشته باشد که دارد جامعه توحیدی است و این رهبرخوب و توحیدی است که می تواند جامعه را به سمت توحید سوق بدهد.

رئیس ستاد امر به معروف نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری گفت: یک جامعه اسلامی (رهبر-دولت،مردم) را می خواهد، تا جامعه درست حرکت نماید. و مردم نقش اجتماعی خود را انجام دهند و باید امربه معروف ونهی ازمنکر نمایند.

 حجت الاسلام والمسلمین نکونام ادامه داد: فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر درهشت مورد ازسوره های مبارکه قران کریم نازل گردیده است و جامعه را به رستگاری سوق داده است.

وی اضافه کرد: درآیه مبارکه 104سوره آل عمران مردم را به خیرات دعوت می کند و انجام این فرائض رستگاری را درپیش رو دارد.

رئیس ستاد امر به معروف نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه ستاد قانونمند شده است. قانون امربه معروف ونهی ازمنکر پشتیبان آمرین به معروف وناهیان ازمنکر گردیده است. هم ازطرف قوه قضائیه و هم دولت و هم مردم وظیفه دارند پشتیبانی کنند و آمربه معروف و ناهی ازمنکر را پشتیبانی و در جامعه حمایت کنند و اگر آمربه معروف و ناهی ازمنکر حمایت شود در پیشگاه خداوند هیچ عذری وجود ندارد.

 وی در ادامه بیان داشت: در دوره تقویت مبانی اعتقادی که در مصلی حضرت امام خمینی (ره) امسال برگزارمی گردد تبیین بیانات مقام معظم رهبری (گام دوم انقلاب)یک فراز آن جامعه است که ان شاءالله به آن پرداخته می شود. لذا یک دوره 11 روزه ویژه آموزش تخصصی آمرین به معروف وناهیان ازمنکر عصرها در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) با حضور اساتید برجسته کشوری برگزارمی گردد، که این دوره فقط مخصوص طلایه داران امربه معروف ونهی ازمنکر می باشد.

رئیس ستاد امر به معروف نهی از منکر استان گفت: شایسته است ستادامربه معروف ونهی ازمنکر استان نسبت به شناسایی و جذب و آموزش 200طلایه دار امربه معروف و نهی ازمنکر اقدام لازم را صورت دهد تا نقش امربه معروف ونهی ازمنکر در جامعه به خوبی اجرایی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar