سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۴۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۰
مسئول جامعه زنان سپاه ولایت تبریز در گفتگو با «بسیج»:
مسئول جامعه زنان سپاه ولایت تبریز با تاکید به اهمیت حجاب برای دشمنان بیان داشت: در چشم دشمنان و استکبار حجاب خاری است که نمی توانند آن را تحمل کنند.

رقیه وثوقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: استکبار با پی بردن به اهمیت و نقش اساسی مادران در تحکیم بنیان خانواده هجمه ها و دسیسه های متعددی را برای به انحراف کشیدن آن می کنند.

وی ادامه داد: نوک پیکان تهاجم فرهنگی به سوی خانواده و در راس آن مادر خانواده است و مانع مهمی که می تواند باعث کم اثر شدن توطئه ها و نقشه های شوم استکبار نسبت به این نهاد مقدس شود حجاب است.

وثوقی با بیان اینکه حجاب فقط مختص اسلام نیست اظهار داشت: حجاب، ارزشی است که منطبق با طبیعت انسان و برای کمال و رشد شخصیت انسانی فرض شده و سلامت جامعه و نفس و نسل را محقق می نماید.

وی خاطر نشان کرد: همه باید این نکته را نیز مورد نظر داشته باشیم که حجاب مختصص بانوان نیست بلکه مردان نیز برای خود حجابی دارند و همه در جامعه باید حجاب و حریم خود را حفظ کنیم و وقتی در جامعه اسلامی زندگی می کنیم نباید نسبت به این امر مهم کم توجهی نمائیم.

وثوقی بیان داشت: برنامه های از قبیل تجمع روز عفاف و حجاب امر به معروف و نهی از منکری محسوب می شود که افراد با حضور خود به اهمیت و ارزش حجاب تاکید می کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar