‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۹۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸- ۴۵: ۱۰
بسیجی نخبه کمیجانی در گفتگو با «بسیج»:
احمد علی چگینی گفت: فکر جهادی، عمل جهادی، مدیریت جهادی، تلاش جهادی و روحیه و انگیزه جهادی می تواند عامل توسعه فعالیت ها موفقیت در کشور شود.

 به گزارش سرویس علمی خبرگزاری بسیج استان مرکزی از کمیجان؛ احمد علی چگینی از بسیجیان نخبه در زمینه ساخت قطعات ماشین آلات کشاورزی در گفتگو با بسیج گفت: زمانی می توانیم مسائل و مشکلات را حل کنیم و موفق بشویم که چند شاخصه مهم را داشته باشیم وگرنه هر جا باشیم به ملت و دین خدا ظلم واگر کسی شاخصه های دین و روحیه جهادی را نداشته باشد به فکر مردم هم نیست.

وی گفت: اراده دشمنان انقلاب اسلامی بر این قرار گرفته که تا آنجا که می توانند هر مسیری را که منجر به تقویت و پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی می شود مسدود کنند،باید مردم و خصوصاً مسئولین باور کنند که امروز در میدان جنگ قرار داریم.

چگینی خاطرنشان کرد: راه برون رفت از مشکلات کنونی و غلبه بر تحریم‌های ظالمانه دشمنان، اتکا بر توان داخلی و میدان داری متعهدانه نسل جوان و انقلابی است.

وی گفت: ایران اسلامی با روحیه جهادی، وحدت و خوداتکایی از جنگ اقتصادی دشمنان عبور می کند.

بسیجی نخبه شهرستان کمیجان گفت: انقلاب به‌واسطه خون دادن انسان‌هایی که از مال و فرزندان خود گذشتند به وضعیت امروز رسید و شهدا و ایثارگران مسیر اقتدار و پیروزی را بسترسازی کردند و این نسل جوان است که باید با روحیه جهادی و خودباوری و عدم دل سرد شدن در حوزه کاری با قوت به آینده پر افتخار اسلامی فکر و تلاش کنند.

وی ابراز داشت: مردم‌داری و مردم یاری شاخصه انقلاب اسلامی است و این حرکت در مسئولان کمرنگ است که وجود این شاخصه ها در مسئولین منجر به موفقیت‌های روز افزون ، اخلاق و وفاق ملی در اجتماع می‌شود.

چگینی اظهار داشت: با توجه به اینکه منویات مقام معظم رهبری راهنمای اصلی مسئولان و مردم در مسیر توسعه و پیشرفت است توجه به فرهنگ دینی و اسلامی در کاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

وی گفت: نگاه انقلابی و مدیریت جهادی منجر به کاهش فقر و فشار در حوزه اقتصادی می شود و می تواند در ارتقاء کشور موثر و کارساز باشد.

وی تصریح کرد: از دغدغه های مقام معظم رهبری(حفظه الله) و درخواست از دولتمردان و مسئولان توجه ویژه به معضل فقر و تولید اشتغال است، لذا برای دستیابی به این امر می طلبد نگاه ها معطوف به توانمندی های داخلی شود و رویکردها به سمت سرمایه های داخلی به ویژه نیروی انسانی کشور باشد.

چگینی در پایان با اشاره به تولید داخلی خاطرنشان کرد: مردم حق استفاده از کالای باکیفیت را دارند و این امر نیازمند تحکیم نگاه علمی است، به نحوی که دست اندرکاران عرصه تولید، دولت حلقه ارتباط صمیمی و تعامل پایداری را باید با یکدیگر داشته باشند، صیانت از اعتبار تولید داخلی در عرصه جهانی وظیفه ملی و اسلامی است و منافع زود گذر نباید منفعت ملی را به خطر بیندازد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar